ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja w Łowiczu

Rekuperacja w Łowiczu, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnewyceny usługi na terenie województwa mazowieckiego, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Rekuperacja w Łowiczu

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pomałou się upowszechnia w budownictwie jednorodzinnym. Napotyka jednak wiele oporów. Podstawowym jest powszechna opinia o tym iż wentylacja jest droga ponieważ trzeba połóżyć instalację a grawitacyjna jest za darmo. Rzecz jasna nie jest to prawda, ponieważ aby wentylacja grawitacyjna miałą szansę zadziałać trzeba wymurować kominy wentylacyjne, Ich koszt to ładne kilka tysięcy złotych, czego zazwyczaj nie uwzględnia się w takim rachunku. Orientacyjnie można przyjąć, że instalacja w nowobudowanym budtnku jest droższa od grawitacyjnej o 7 000–10 000 zł. Kanały wentylacyjne trzeba dobrze rozprowadzić, co przy sztywnych kanałach było niełatwą sztuką, przy rurach typu DN problemu nie ma, bo chowa się je w wylewce. Ponadto trzeba umiejcowić gdzieś rekuperator, musi być tak umieszczony, aby zminimalizować zakłócenia akustyczne od wentylatorów..
NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS