ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja z rekuperacją w zamieszkałym domu

Wentylacja z rekuperacją w Żelazowej Woli, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnewyceny usługi na terenie województwa mazowieckiego, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Wentylacja z rekuperacją w zamieszkałym domu. 

Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej w nowym budynku jest niezbyt trudne. W zamieszkałym jest trudniejsze ale nie jest niewykonalne.
Montaż rekuperacji w zamieszkałym domu najczęściej przeprowadzany jest przy okazji remontu - naonczas najłatwiej jest ułożyć kanały wentylacyjne tak aby jak najmniej zawadzały. Nie sposób uniknąć wielu utrudnień, wynikających z już istniejących instalacji domowych. Koniecznie trzeba też wygospodarować miejsce na rekuperator.

Rodzaje rekuperatorów

 

Dobre urządzenie powinno się wyróżniać wysoką sprawnością odzysku ciepła, niedrogą eksploatacją (praca wentylatorów, filtry) oraz cichą pracą. Dostępne na rynku rekuperatory różnią się między sobą rodzajem zamontowanego w nich wymiennika ciepła. W chwili obecnej na rynku dominyją urządzenia z wymiennikami przeiwprądowymi i krzyżowymi. Inne konstrukcje wymienników to margines rynku.

Wygodną obsługę wentylacji mechanicznej zapewniają sterowniki. Do wyboru mamy modele ręczne i automatyczne. Umożliwiają one regulację wielkości przepływu powietrza - na przykład inne można ustawić w dzień, inne nocą oraz w czasie dłuższej nieobecności domowników.
 

 

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS