ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja, fakty i mity. Część I

Wentylacja z rekuperacją w Pruszkowie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnewyceny usługi na terenie województwa mazowieckiego, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 To tylko kolejna chwilowa moda.

MIT

Ponieważ koszty energii do ogrzewania domów są coraz wyższe, stosujemy nowoczesne technoslogie by budować energooszpczędne i szczelne domy. W takich budynkach tradycyjna wentylacja grawitacyjna (zawsze działająca kiepsko i autonomicznie względem potrzeb) nie działa całkowicie, dopiero rozszczelnienie okien pozwala jej funkcjonować, w charakterysy=tyczny dla niej sposób, czyli sprawnie a nawet nadsprawnie w okresie mrozów, byle jak w okresach jesiennych i wiosennych, praktycznie w ogóle latem..Zimne powietrze wchodzące do pomieszczeń, np. -10°C musimy podgrzać do około +20°C, czyli o około 30 stopni. Po przejściu powietrza zewnętrznego przez wysokoefektywny rekuperator wystarczy pogrzać je o około 4 – 6 stopni do temperatury pomieszczeń. Dlatego też wentylacja z odzyskiem ciepła staje się coraz bardziej popularna. Po prostu pozwala ona na znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania, nawet do 40%.

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS