ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja, fakty i mity. Część II

Wentylacja z rekuperacją w Błoniu, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnewyceny usługi na terenie województwa mazowieckiego, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Wentylacja z odzyskiem ciepła nie nadaje się do domów energooszczędnych.

MIT

W budynku o niskiej termoizolacyjności, straty na wentylację mogą stanowić 10-15% strat w bilansie energetycznym domu. W budynku energooszczędnym a więc o wysokej termoizolacyjności te same (w wartościach bezwzględnych) straty na wentylacje ogą stanowić 40 do 60% strat. Zatem z  prostych wyliczeń wynika, że im wyższa termoizolacyjność budynku, tym więcej kosztów energii można zaoszczędzić dzięki zastosowaniu rekuperacji. Dlatego wentylacja mechaniczna z rekuperacją ciepła jest rozwiązaniem, które jest zalecane do zastosowania, a niedługo będzie obowiązkowe.

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS