ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja, fakty i mity. Część III

Wentylacja z rekuperacją w Legionowie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnewyceny usługi na terenie województwa mazowieckiego, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Instalacja wentylacji mechanicznej z rekuperacją jest bardzo droga, wentylacja grawitacyjna jest za darmo.

Częściowo MIT.

Wentylacja grawitacyjna nie jest za darmo! Aby funkcjonowałą niezbęne jest wymurowanie kominów wentylacyjnych, nierzadko kilku. Każdy kosztuje do kilka tysięcy złotych... Oczywiście instalacja rekuperacji nie jest tania, jednak zaprojektowana na etapie projektu pozwala zaoszczędzić pieniądze na kominy wentylacyjne, czyli obniżyć koszt samej rekuperacji. W dodatku bieżące koszty utrzymania domu nieco spadną. Przese wszystkim jednak znacząco wyższa będzie jakość życia jak i warunki higieniczne w dmu z rekuperacją.

Częściowo FAKT.

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją wbudowana do istniejącego domu z wentylacją grawitacyjną jest dodatkowym kosztem, ponieważ robimy ją nie zamiast a równolegle do już istniejącej wentylacji grawitacyjnej. W zwiazku z tym zostają tylko pewne oszczędności na kosztach energii do ogrzewania i trudniej wymierne korzyści zdrowotno-higieniczne. 

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS