ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła- Warszawa

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Warszawie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150  w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Aby zwiększyć wydajność naszej wentylacji, warto jest zaopatrzyć się w mechaniczną wymianę powietrza. Dzięki temu zapewnimy sobie i domownikom dostęp do świeżego, przefiltrowanego powietrza, które może okazać się rozwiązaniem wielu problemów taki jak np.: bezsenność, czy inne problemy zdrowotne. Nasz organizm lepiej funkcjonuje, gdy dostarczamy mu zapas świeżego powietrza, bo wpływa to dodatkowo na ogólne samopoczucie, o które w dzisiejszych czasach jest chwilami ciężko. Mieszkając w zatłoczonym mieście mamy do czynienia z zanieczyszczeniami, które są dosłownie wszędzie. Nie powinniśmy tego tak zostawiać, warto podjąć walkę, która zapewni nam wygraną pozycję. Taki cel możemy osiągnąć, jeśli zaopatrzymy nasze domy w wentylację mechaniczną. Jest to rozwiązanie godne każdej uwagi, więc nie powinieneś się nawet nad tym zastanawiać.

 

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją - odzyskaj ciepło!


Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest to w skrócie rekuperacja. Dzięki niej mamy możliwość odzyskać ciepło, które pochodzi z powietrza, jakie usuwamy z domu. Co niektórzy decydują się na wyposażenie takiej wentylacji w gruntowny wymiennik ciepła, dzięki któremu wydajność  instalacji zostanie zwiększona. Taka opcja stwarza dogodne warunki zarówno latem, jak i zimą. Kiedy zaskoczą nas gorące dni, rekuperator sprawia, że do domu dostaje się chłodne powietrze, zaś gdy będziemy mieli do czynienia z zimową porą, nasz dom wypełni przyjemne ciepło. Takim oto sposobem jesteśmy w stanie dość dobrze zaoszczędzić na ogrzewaniu.


Wentylacja mechaniczna w Warszawie

 

Każdy mieszkaniec Warszawy ma możliwość na to, by zamontować w swoim domu wentylację mechaniczną. Nie jest to skomplikowana instalacja. Zapoznaj się już dziś z naszą ofertą, która być może będzie odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy i rozwieje dotychczasowe wątpliwości. Sprawdź do czego zdolny jest rekuperator. Niechaj w Twoim domu wreszcie zagości czyste powietrze! Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Odwiedź nas w Warszawie- zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS