ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja domu powietrza: montaż – Skierniewice

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Skierniewicach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Jeżeli myślisz, że jesteś otaczany przez czyste powietrze, to ów myślenie jest błędne, bowiem środowisko, w którym przebywasz jest wypełnione wszelkiego rodzaju zarazkami, kurzem, sierścią zwierząt, wirusami, wszelkiego rodzaju pyłkami i nawet zarodnikami grzybów. Życie pośród tego wszystkiego ma najczęściej zły wpływ na Twój organizm. Wielu ludzi, nie zwraca nawet na to uwagi i nie zastanawia się, od czego powstają najróżniejsze choroby. Główną przyczyną czegoś takiego jest właśnie zanieczyszczone powietrze, które w postaci tych wszystkich bakterii dostaje się do Twojego organizmu. Na wszystko jednak jest rada. Zastanawiasz się jaka? Wystarczy, że sięgniesz po rekuperację, a Twoje życie odmieni się całkowicie… Przefiltrowane powietrze jest czystym i niezbędnym środkiem, jakiego wszyscy potrzebujemy do życia. Zobaczysz, ze w mgnieniu oka pozbędziesz się wszelkich problemów, a to wszystko jest naprawdę możliwie, dzięki mechanicznej wentylacji powietrza, którą możesz mieć nawet mieszkając w Skierniewicach. Dowiedz się więcej!

 

Rekuperacja powietrza w domu

 

To, co przeczytałeś wyżej... to jeszcze nie koniec! Jeśli zaopatrzysz swój dom w system rekuperacji, będziesz mógł z niego czerpać jeszcze większe korzyści. Takie rozwiązanie pomoże Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu aż o kilkadziesiąt procent. Dzięki naszym rekuperatorom możesz mieć to wszystko, bo posiadamy najwyższej jakości sprzęt, który na pewno Cię nie zawiedzie. Dodatkowo to urządzenie pasuje idealnie do każdego pomieszczenia i prezentuje się bardzo elegancko, więc decydując się na taki sprzęt nie będziesz musiał się obawiać o dopasowanie do Twojego wnętrza, przewidzieliśmy to, bo sami twierdzimy, że wygląd także ma swoje znaczenie.

 

 

Montaż rekuperacji – to naprawdę działa!

 

Aby zamontować system rekuperacji wcale nie potrzeba wiele czasu. Cały ten proces jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy ma już swoje miejsce wtedy, kiedy budowa znajduje się w stanie surowym. Właśnie w tym czasie trwa montaż wszystkich, najważniejszych instalacji- w tym rekuperacji. Jest to dość elastyczna instalacja, bo można ją nawet zamontować jako pierwszą, bądź jako ostatnią. Czas, jaki należy poświęcić na zamontowanie rekuperacji w pierwszym etapie to ok 3 lub 4 dni. Wtedy to właśnie należy wykonać przejścia i odwierty, rozłożyć kanały wentylacyjne i zainstalować skrzynki rozprężne oraz rozdzielcze. Izoluje się również całą instalację, by uchronić ją przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Drugim etapem jest zamontowanie rekuperatora i strojenie instalacji, należy rozpocząć go wtedy, kiedy w budynku zostały już zakończone ostatnie, wykończeniowe prace.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu i czekamy na Ciebie w Skierniewicach!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS