ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja powietrza w domu i jej montaż- Leszno

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Lesznie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Kiedy przychodzi czas na budowę domu, wiele inwestorów nie ma nawet świadomości tego, że bardzo ważne jest, by pomieszczenia  miały odpowiednią wentylację… bowiem jej brak niesie za sobą poważne konsekwencje. Teraz buduje się nowoczesne domy o odpowiedniej  szczelności, które można by porównać do termosu… co za tym idzie?

 

Rekuperacja powietrza to lepsze życie

 

Takie sytuacje stwarzają idealne warunki do tego, by zamontować w domu rekuperację powietrza. Rozwiązanie to jest idealne pod każdym względem. Przede wszystkim dostarcza do naszych pomieszczeń powietrze z zewnątrz, które jest przefiltrowywane. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że taka wymiana trwa przez cały rok, bez wyjątku. Nie trzeba nawet otwierać okien… nie ma też żadnych strat energii. Świeże powietrze będzie towarzyszyć Tobie i Twoim najbliższym przez cały czas. Taki komfort jest, jak lekarstwo, które być może pozbawi Cię wszystkich, wcześniejszych dolegliwości.

 

Rekuperacja powietrza to także oszczędność!

 

Zima, to najchłodniejsza pora roku, w której każdy stara się zachować jak najwięcej ciepła w domu, dlatego też wydajemy ogromne pieniądze, aby zapłacić za ogrzewanie. Dzięki rekuperacji można zapomnieć o czymś takim, bo pozwala nam ona odzyskać ciepło, co wiąże się oczywiście z dużą oszczędnością. Bardzo korzystnie wpływa także na nasze samopoczucie i stan zdrowia

 

Główne powody, dla których warto mieć rekuperację

 

Warto podsumować to wszystko i spojrzeć na zalety mechanicznej wentylacji. Oto kilka głównych powodów, które być może przekonają Cię do tego, byś zainwestował w taki system:

  • Zaoszczędzisz na ogrzewaniu
  • Będziesz miał zawsze dostęp do czystego powietrza
  • Filtrowanie nawiewne pozwoli Ci zlikwidować roztocza i bakterie
  • Pozbędziesz się kurzu i roztoczy
  • W Twoim domu nie będzie już miejsca dla owadów: much, komarów.

 

Te zalety przekonały już wiele osób, które teraz cieszą się samymi korzyściami, jakie płyną z posiadania tej instalacji. Ty także możesz mieć to wszystko, wystarczą tylko chęci. Nasza firma daje wiele możliwości. Oferujemy sprzęt bardzo dobrej jakości, który będzie towarzyszył Ci przez długi czas. Zapoznaj się już dziś z naszą ofertą. Udzielimy też odpowiedzi na Twoje wszelkie pytania drogą telefoniczną. Jeżeli jesteś mieszkańcem Leszna, bądź innych miast Polski, to żaden problem! Nie zwlekaj – system wentylacji na Ciebie czeka – zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS