ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja powietrza w domu i jej montaż – Głowno

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Głownie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Dzisiaj każdy stara się o to, aby jakoś zaoszczędzić. Tyczy się to wszystkiego, bo na rynku mamy do czynienia z coraz to wyższymi cenami nie tylko żywności. Zalicza się tez do tego, różnego rodzaju urządzenia i gadżety, więc aby nie przepłacić trzeba naprawdę dobrze poszukać. Technologia poszła tak do przodu, że w obecnych czasach jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet dzięki powietrzu. Jak to zrobić? Dla wielu z was na pewno wydaje się to dość absurdalne… ale coś takiego dzieje się naprawdę i mieszkając nawet w Głownie możesz sam tego doświadczyć. Jeżeli jesteś ciekaw, jak tego dokonać, zapraszamy Cię do dalszej części artykułu.

 

Rekuperacja powietrza to oddech dla Twojego domu

 

Chcemy oczywiście wspomnieć o urządzeniu, które do Polski wkroczyło jeszcze nie tak dawno temu. Chodzi nam tutaj o rekuperator, którego zadaniem jest wymiana powietrza i jego filtrowanie. Dzięki takiemu systemowi nasz organizm będzie mógł wreszcie odetchnąć i odciąć się od wszystkich zanieczyszczeń, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Dodatkowo przy takim systemie nie trzeba otwierać okien, co sprawi, że nie żadna mucha, ani komar nie będzie zadręczać nas  swoją obecnością.

 

Rekuperacja powietrza – montaż, to się opłaca

 

Chcielibyśmy omówić teraz kwestię oszczędności. Jeżeli zdecydujemy się na rekuperację powietrza w swoim domu będziemy mieć gwarancję na to, że zaoszczędzimy przede wszystkim na ogrzewaniu. Jeżeli zdecydujemy się na rekuperację już podczas projektu budowy, będziemy mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo nie będziemy wtedy brali pod uwagę innych instalacji, z których można zrezygnować z systemu rekuperacji. Nie będziemy musieli martwić się już o kominy wentylacyjne, czy dachowe, bo nie będą one po prostu potrzebne. To samo tyczy się mikronawiewników przy oknach połaciowych, drzwiach i oknach balkonowych. Bardzo dobrym pomysłem będzie tutaj inwestycja w nieotwierane okna, gdyż są dużo tańsze, a dzięki wentylacji mechanicznej i tak nie będziemy mieli potrzeby ich otwierać. Sam wydatek na rekuperator nie zalicza się do tanich rozwiązań, ale należy pamiętać, że jest to jednorazowe i z czasem wszystkie koszta nam się zwrócą. Dodatkowo nie musimy się martwić o porę roku, gdyż rekuperacja jest odporna na wszelkie temperatury. Wystarczy tylko, że pozwolisz, aby montaż wykonał doświadczony fachowiec, który dodatkowo objaśni Ci całe działanie tego systemu. Chcemy w tym celu polecić naszą firmę, która z pewnością Cię nie zawiedzie. Dostaniesz u nas rekuperatory najlepszej jakości. Inwestycja w wentylację mechaniczną to szansa na lepsza przyszłość, więc daj sobie pomóc. Zapraszamy do Głowna!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS