ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Ożarów Mazowiecki: rekuperacja domu powietrza i montaż

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Ożarowie Mazowieckim, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Zanieczyszczenia… wszędzie krążące bakterie. Czasami coś takiego jest już po prostu nie do zniesienia. A dlaczego? Bo nasz organizm w pewnym momencie zaczyna to źle odbierać, przez co możemy po prostu gorzej się czuć. Nadmiar toksyn przemieszcza się po atmosferze i dosięga każdego, kto znajduje się w pobliżu. Ten problem dotyka najczęściej dużych miast, a także i mniejszych, takich jak np. Ożarnów Mazowiecki, w których to każdego dnia nieustanie pracują fabryki… a to po ulicy jeździ ogromna ilość samochodów, wpuszczających do atmosfery ogrom spalin… Często nie jesteśmy nawet świadomi tego, jakie szkody wyrządzamy w ten sposób samemu sobie, ale warto… naprawdę czasami się nad tym po prostu zastanowić i pomyśleć, co jest nie tak. My… za pomocą tego artykułu chcemy wam nieco naświetlić ten właśnie problem. Być może dowiesz się czegoś więcej, jeśli doczytasz go do końca.

 

Rekuperacja powietrza w domu i jej działanie

 

Co niektóre domy wyposażone są dzisiaj w system rekuperacji powietrza. Nie jest to jeszcze aż tak znane na polskim rynku, ale powoli staje się coraz to bardziej popularne. A o co w tym wszystkim chodzi? Posiadacze rekuperacji mogą cieszyć się całkowitą zmianą… a na czym to dokładnie polega? Następuje bowiem wymiana starego powietrza na nowe, które jest dodatkowo oczyszczane z wszelkich zarazków. Jeżeli mieliśmy problem z kurzem i innymi bakteriami, oraz grzybami, ich ilość znacznie się zmniejszy, co zaowocuje polepszeniem zdrowia, lepszym samopoczuciem i gwarancją na to, że nie będziemy już tak często chorować. Dom zostanie wypełniony świeżością a my sami poczujemy się o wiele lżej.

 

Rekuperacja powietrza i jej montaż w Ożarnowie Mazowieckim

 

Posiadając wentylację mechaniczną będziemy z niej czerpać co jedynie same korzyści a dlaczego? Nie będziemy mieli konieczności otwierać okien w lato, bo urządzenie to da nam nieco chłodu. Tak samo jest zimą, ale tutaj dodatkowo zaoszczędzimy na ogrzewaniu, bo nie będziemy musieli montować dodatkowych nawiewników i inne wentylacji. Montażu rekuperacji jest też bardzo elastyczny. Możemy zaplanować go już na samym początku, kiedy w domu panują prace wykończeniowe, bądź na końcu. Wszystko zależy od nas. Rekuperator jest też przystosowany do różnych temperatur, więc czy na zewnątrz panuje upał, czy też chłód, nie ulegnie on zniszczeniu. Nasi fachowcy dokonują też wszelkich starań, aby montaż przebiegał sprawnie i bez żadnych problemów. Wentylacja mechaniczna jest godnym polecenia wynalazkiem, który powinien znaleźć swoje miejsce w każdym domu. Wiąże się to oczywiście z odpowiednimi kosztami, ale z czasem to wszystko zacznie nam przynosić same korzyści.
Jeżeli mieszkasz w Ożarnowie Mazowieckim i także chcesz wejść w posiadanie rekuperacji, zapoznaj się już dziś z naszą ofertą- zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS