ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja domu powietrza- Pruszków

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Pruszkowie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Czy zauważyłeś u siebie złe samopoczucie? A może po prostu źle czujesz się we własnym otoczeniu? Jeżeli coś takiego nastało, nie powinieneś tego zlekceważyć, tylko zastanowić się nad tym, co jest tego przyczyną. Należy w takiej sytuacji przyjrzeć się nieco bardziej temu, co nas otacza. Będziemy mogli wtedy dostrzec i usłyszeć nieco więcej. Dotrze do nas dźwięk samochodów  przemieszczających się po ulicy, zobaczymy też kłęby dymu, które unoszą się z fabryk. To wszystko ma wpływ na nasze otoczenie, więc tym samym także i na nas. Zanieczyszczenia są wszędzie i chwilami nawet nie jesteśmy w tanie ich powstrzymać. Coś takiego ma duży wpływ na nasze samopoczucie, bo to właśnie zabrudzone środowisko sprawia, że ludzki organizm staje się ociężały. Niezależnie od tego, w jakim mieście Polski przyszło nam mieszkać… czy to w Pruszkowie, czy gdzieś indziej… będziemy musieli walczyć z tym, co nieuniknione. A jak tego dokonać? Bardzo pomocna w tej sprawie jest rekuperacja powietrza, a dowiesz się o niej, jeśli dotrzesz do dalszych informacji w dzisiejszym artykule.

 

Rekuperacja powietrza w domu i jej montaż

 

Rekuperacja powietrza to coś, co pomoże naszemu organizmowi inaczej odbierać cały świat i otoczenie. Dzięki takiemu systemowi jesteśmy w stanie całkowicie uwolnić się od zanieczyszczeń, które panują w domu, bo wiadomo, że wszystko w pewnym momencie przenosi się do miejsca, w którym mieszkamy. Dokonując montażu rekuperacji przywołamy do naszego otoczenia czyste i przefiltrowane powietrze, które wpłynie bardzo korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie.
Jeżeli zdecydujemy się na takie udogodnienie do naszego domu, nie jest to wcale czasochłonny proces. Odpowiednie rozprowadzenie instalacji można ustalić już na początku, bądź na końcu prac wykończeniowych w domu. Dodatkowo będziemy też w stanie zaoszczędzić na ogrzewaniu, co przydaje się szczególnie zimą.

 

Rekuperacja powietrza i jej zalety

 

Aby dostrzec potencjał w rekuperacji, trzeba skupić się przede wszystkim na jej zaletach. Nie jest to co prawda tania inwestycja, ale z czasem wszystko nam się zwróci. Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Poniżej kilka pozytywów na temat ów instalacji

  • Oszczędność na ogrzewaniu
  • Możliwość zrezygnowania z dodatkowych kominów, nawiewników i wentylatorów
  • Brak konieczności otwierania okien
  • Pozbycie się z domu kurzu i owadów
  • Możliwość regulacji siły przepływu powietrza
  • Chłodny powiew latem
  • Wygodna w użyciu

To główne zalety tego wspaniałego urządzenia. Jeśli przekonaliśmy Cię w jakiś sposób do takiej zmiany, zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Ciebie w Pruszkowie!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS