ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Montaż rekuperacji powietrza w domu – Borzęcin

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Borzęcinie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Dzisiejsze czasy potoczyły się tak, że teraz wielu mieszkańców Polski decyduje się na budowę własnego domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie głównie dlatego, że dzisiaj chyba każdy chce mieszkać na swoim a dom jednorodzinny daje wiele możliwości, jednak trzeba liczyć się z tym, że wiąże się to z ogromnym wydatkiem. Warto w takiej sytuacji zrobić coś, co pozwoli nam zaoszczędzić. Nie mówimy tutaj o groszach, ale o oszczędnościach, które w ogromnym stopniu ochronią nasze portfele. Jest tutaj oczywiście mowa o rekuperacji powietrza. Borzęcin zalicza się do miast, w których możesz sobie na coś takiego pozwolić.

 

Rekuperacja mechaniczna – niezawodnym systemem w Twoim domu

 

Etap budowy domu jednorodzinnego jest tym momentem, w którym warto zastanowić się nad korzyściami i różnego rodzaju rozwiązaniami, które będzie można zastosować, by polepszyć swoje warunki mieszkaniowe.  Jest tutaj mowa oczywiście o wszelkiego rodzaju instalacjach sanitarnych, kanalizacyjnych i takich, które znacznie poprawią komfort mieszkania i pozwolą zaoszczędzić.
Mamy zaszczyt przedstawić wam rekuperację powietrza. Jest to urządzenie, które odpowiada za wymianę powietrza w całym domu. Dodatkowo pozwala zaoszczędzić ciepło. Jest to inwestycja w energooszczędną instalację, która na pewno zaowocuje w przyszłości

 

Jak działa rekuperator powietrza?

 

Decydując się na system rekuperacji powietrza dobrze jest, abyśmy wiedzieli, jak coś takiego w ogóle działa. Urządzenie to jest odpowiedzialne za usuwanie zawilgoconego, zagrzybionego i brzydko pachnącego powietrza powietrza, znajdującego się wewnątrz budynku i jego pomieszczeniach. W zamian za to dostarcza nam świeże powietrze powietrze, które jest przefiltrowane i pozbawione alergenów, insektów i kurzu. Powietrze dodatkowo jest podgrzewane do takiej temperatury, która jest wygodna dla użytkowników.

 

Montaż rekuperacji powietrza – inwestycja w zdrowie

 

Decydując się na taką instalacje uchronimy nasz organizm od wszelkich problemów zdrowotnych.  Poprawi się też znacznie nasza kondycja i pozbędziemy się wszelkich dolegliwości, których nie byliśmy w stanie wcześniej zwalczyć. Montaż rekuperacji powietrza jest krokiem naprzód… krokiem w przyszłość, który pokaże nam wszystko w zupełnie innym świetle. Mając rodzinę i dzieci… dajemy im w ten sposób szansę na lepsze życie, za które będą nam później tylko dziękować. Jeżeli uważasz, że rekuperacja powietrza to coś, Ci pomoże, zachęcamy do tego, abyś zapoznał się z naszą ofertą. Zapraszamy do Borzęcina!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS