ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja i główne powody jej posiadania – Sochaczew

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Sochaczewie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Dzisiaj na rynku mamy dostęp do czegoś takiego jak rekuperacja powietrza, która jest inaczej zwana wentylacją mechaniczną. Zazwyczaj coś takiego jest montowane w nowych domach jednorodzinnych, które są ukierunkowane na energooszczędność. W obecnych czasach każdy stara się zyskać jak najwięcej. Cały sekret tkwi w tym, aby zredukować zużycie energii za sprawą budynku mieszkalnego. Coraz częściej rezygnuje się też z wentylacji grawitacyjnej, bo nie spełnia wszystkich oczekiwań i nie zawsze działa tak, jak powinna i często także nie obejmuje wszystkich pomieszczeń w domu. Inwestując w rekuperację powietrza możemy być pewni, że sporo zaoszczędzimy i odczujemy wyraźny komfort. Na wszelkiego typu udogodnienia możemy pozwolić sobie niezależnie od tego, w jakim rejonie Polski akurat mieszkamy. Może być to Sochaczew, lub inne miasto. Wszędzie jest możliwość zadbania o siebie, swoją rodzinę i własny dom.

 

Oszczędność drogą do sukcesu

 

Jeżeli podejmiemy decyzję montażu we własnym domu taką instalację, możemy mieć pewność, że zyskamy sporo na ogrzewaniu, bo aż od 30-50%. Dzięki temu będziemy mogli dodatkowo pozbyć się nadmiaru wilgoci z domu, a domownicy poczują o wiele większy komfort. Zostanie zatrzymany także rozwój grzybów, co znacznie wpłynie na zmniejszenie ilości zachorowań. To jeszcze nie wszystko! Rekuperacja jest również stałym źródłem świeżego powietrza w domu oraz pozwala na całkowitą wolność od owadów. A jak to możliwe? Stare, zużyte powietrze jest wymieniane na nowe drogą wywiewna. Dom z taką instalacją może także całkowicie zrezygnować z otwierania okien, więc dzięki temu nie będziemy musieli znosić towarzystwa insektów.

 

Jak rozbudować taki system?

 

Mając w domu zainstalowaną rekuperację powietrza nie trzeba poprzestać na podstawach. Wszystko można rozbudować i jakoś ulepszyć. Można w tym celu zamontować dodatkowe filtry węglowe, które posiadają funkcję redukcji zapachów. Dobrze jest też sięgnąć po filtr przeciwpyłkowy, jeśli któryś z domowników jest alergikiem. Istnieją też takie, które usuwają zawieszone pyły takie jak smog. Rekuperator jest bardzo prosty w obsłudze. Można samodzielnie nim sterować, bądź zaprogramować sterowanie inteligentne, które samo dopasuje się pod potrzeby pomieszczenia.

 

Sochaczew – najlepsza oferta dla Ciebie

 

Decydując się na taki krok musisz mieć świadomość, że wszystko ma swoje koszta, jednak należy pamiętać, że ów sytuacja pozwoli Ci na rezygnację z dodatkowych elementów takich jak kominy, czy też nawiewniki. Nasza firma sprawi, że będziesz mógł się tym cieszyć przez bardzo długi czas. Zapraszamy do Sochaczewa!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS