ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Sochaczew

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Sochaczewie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Wiele osób zastanawia się, dlaczego inwestowanie w wentylację mechaniczną to dobre rozwiązanie. Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna, gdyż wielu posiadaczy rekuperacji wypowiedziało się na ten temat. Potwierdzone zostało odczuwanie większego komfortu, który jest spowodowany stałą wymianą starego, zanieczyszczonego powietrza, na świeże.
Dom posiadający taką instalacje jest świeży przez cały rok. Czuć to w każdym pomieszczeniu, więc nie trzeba nawet zaopatrywać się w odświeżacze, czy w inną chemię. Każde miasto w Polsce, nawet takie, jak Sochaczew daje możliwość posiadania rekuperacji.

 

Świeży dom to nowe możliwości

 

Osoby, które mieszkają w domu z wentylacją mechaniczną po pewnym czasie na pewno poczują, że ich samopoczucie jest dużo lepsze. Wszystko zostanie wywołane za sprawą czystego powietrza i tym, iż w dom zostanie pozbawiony wszystkich toksyn. Osoby mające problem z bezsennością także odczują ogromną różnicę, gdyż instalacja ta poprawia witalność i energię a do tego pozwala lepiej spać. Zapotrzebowanie u człowieka na świeże powietrze to aż 30 kg. Im wyższa jakość, tym lepsze samopoczucie. Coś takiego jest bardzo ważne głównie dlatego, że większość życia ludzie spędzają w pomieszczeniach.

 

Sochaczew- energooszczędność w domu jednorodzinnym

 

Jeżeli posiadasz dom jednorodzinny powinieneś wziąć także pod uwagę zdrowie swoich bliskich, bo to właśnie od tego zależy ich jakość życia. Stała wymiana powietrza dostarcza odpowiednie dotlenienie organizmu niezależnie od tego, jaka aktualnie pora roku panuje. Dodatkowo, wentylacja mechaniczna pozwala też na ogromną oszczędność, która jest wywołana poprzez odzysk ciepła.
Kolejną zaletą jest pozbycie się poprzez tą właśnie instalację wszelkiego kurzu, wilgoci i grzybów, czyli rozwiązanie to jest wręcz idealne dla alergików.
Bardzo ważną zaletą jest także to, iż w domach z rekuperacją nie trzeba nawet otwierać okien. Przydaje się to zarówno latem, jak i zimą. Pozbywamy się w ten sposób insektów, bądź nadmiernego chłodu. Posiadając szczelne okna nie musimy także inwestować w dodatkowe nawiewniki, bo po co psuć tą szczelność? Dzięki wentylacji mechanicznej możesz zapomnieć o tym wszystkim. Pożegnaj się też nieprzyjemnymi zapachami i stęchlizną. Jedno urządzenie… montaż jednej instalacji, a można zyskać tak wiele i dodatkowo w tak krótkim czasie.
Oczywiście trzeba liczyć się także z tym, że wszystko ma swoje koszta. Możesz być jednak pewien, że więcej na tym zyskasz niż stracisz. Zainwestuj rekuperator, Sochaczew zaprasza!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS