ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja domu powietrza i montaż- Ząbki

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Ząbkach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Obecnie, na świecie panuje dość przydatny trend, który możemy spotkać w budownictwie. Jest tutaj mowa oczywiście o tym, aby zadbać o energooszczędność w domach. Dzisiaj wiele osób spogląda na to, czy budynki są szczelne a dlaczego? Mamy tutaj do czynienia z nieustannym wzrostem cen nie tylko paliw, ale i energii, co często przekłada się na nasz portfel i coraz częściej nie jesteśmy zadowoleni podczas płacenia rachunków. To wszystko można jednak zmienić… jeżeli jest okazja na mieszkanie we współczesnym budownictwie, możemy mieć pewność na to, że zostaną w nim wykorzystane wszelkiego rodzaju materiały izolacyjne. Jednym z miast, w których znajdziemy nowoczesne budynki są oczywiście Ząbki. Nie jest to do końca dobre rozwiązanie… bo jest tutaj mowa o słabej wentylacji pomieszczeń. Bardzo często w pomieszczeniach panuje wtedy zaduch i powstaje pleśń, której chwilami, bardzo ciężko jest się pozbyć. Wpływa to także niekorzystnie na ludzkie zdrowie i samopoczucie, więc konieczne jest wręcz dostarczanie świeżego powietrza do budynku. A jak to zrobić? Wystarczy zainwestować w rekuperację powietrza. Dalsza część artykułu powie Ci wszystko, co najważniejsze.

 

Jakie zalety posiada rekuperator?

 

Dzisiaj… montaż rekuperacji jest jednym z sensowniejszych rozwiązań w domach jednorodzinnych. A dlaczego? Posiadacze takiego urządzenia mają zagwarantowane niższe koszty wypływające z ogrzewania budynku. Straty ciepła, dzięki rekuperacji powietrza można ograniczyć aż o 60 do 80%. Jest to przydatne szczególnie w zimę, zaś latem mamy możliwość ochłodzenia mieszkania. Aby jednak mieć to wszystko należy wykonać dobrze działającą instalację, co jest możliwe tylko wtedy, kiedy wynajmiemy do tego odpowiednich fachowców. Ząbki są miastem, w którym bez problemu będziesz mógł znaleźć sobie montera, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania.
Kolejną zaletą rekuperatora jest to, że można dokonać montażu wymiennika ciepła w gruncie. Umożliwia to dodatkowy, przyjemny chłód w lato, a zimą rekuperator jest bardziej wydajny.
Następna rzecz, która działa na korzyść tego urządzenia jest oczywiście to, że nie mamy konieczności zaopatrywania domu w dodatkowe nawiewniki i mikrowentylację. Jest także możliwość zmniejszenia intensywności ogrzewania w grzejnikach i piecach grzewczych. Możemy także pożegnać się z koniecznością otwierania okien, co znacznie zaoszczędzi ciepło i pozbawi nas nieproszonych gości w postaci insektów. Najważniejszą zaletą jednak jest to, że dzięki rekuperacji powietrza mamy stały dostęp do świeżego powietrza, co przynosi same korzyści jeśli chodzi o nasze zdrowie. Jeśli staniesz się posiadaczem takiej instalacji, zobaczysz różnicę. Przekonaj się sam- zapraszamy do Ząbek!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS