ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Ząbki

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Ząbkach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Zastanawialiście się kiedyś na tym, co zrobić, aby poprawić jakość własnego życia? Dzisiaj na rynku możemy znaleźć wiele rozmaitych urządzeń, czy też wszelkich maszyn. Ważne jednak jest to, aby stwierdzić, czego właściwie oczekujemy. Obecnie duży problem na całym  świecie stanowią zanieczyszczenia, które można znaleźć przed wszystkim także w Polsce… w takich miastach, jak np. Ząbki. Cały sekret tkwi w odpowiednim przepływie powietrza, a jest on ukryty w wentylacji mechanicznej, która z każdym dniem jest coraz to bardziej rozpoznawalna wśród osób zamieszkujących domy jednorodzinne. Jakiś czas temu, najlepszym sposobem na dostarczanie tlenu do pomieszczeń było po prostu otwieranie okien. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie ani zimą, ani latem, bo nie dość że wpuścimy do własnego domu zanieczyszczenia, chłód oraz insekty, to będziemy mieć dodatkowo do czynienia z hałasem panującym na zewnątrz. Przeciągi także są mało przyjemne, więc dzisiaj rekuperator wypada o wiele lepiej, od standardowej wymiany powietrza. Przekonaj się sam.

 

Wentylacja mechaniczna? Nie bój się zmian!

 

Mieszkając w domu bez wentylacji mechanicznej możesz sobie zaszkodzić i nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo. Powinieneś dlatego dowiedzieć się, co jest najczęstszym skutkiem nieodpowiedniej wentylacji.

Negatywne skutki oddziałujące na człowieka:

- Częste zmaganie się z chorobami dróg oddechowych
- Alergia
- Bóle głowy połączone z zawrotami
- Suchość skóry
- Problem z koncentracją
- Ogólne złe samopoczucie
- Podrażnione błony śluzowe

Brak wentylacji i negatywne skutki wpływające na dom:

- chłód i przeciągi wywołane otwieraniem okien
- Grzyby i pleśń na ścianach
- Brzydki zapach ubrań nawet po wypraniu
- Zaparowane okna
- Długo schnące pranie
- Zimne powietrze dostające się przez kratki wentylacyjne

 

Wentylacja mechaniczna pozwoli Ci wreszcie oddychać!

 

Jeżeli zdecydujesz się na taką instalacją we własnym domu, powinieneś wiedzieć, że coś takiego na pewno nie zaszkodzi ani Tobie, ani domownikom. Może wam co jedynie pomóc i sprawić, że zostanie zauważona wyraźna różnica. Wiele osób mieszkających w różnych miastach Polski, takich jak Ząbki, zachwala sobie system rekuperacji. Teraz kolej właśnie na Ciebie! Byś może i Twoje życie obróci się o 180 stopni. Czasami warto spróbować.
Fachowy montaż rekuperacji może zaoferować Ci nasza firma. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie. Nie pozwól sobie czekać, odmień to wszystko właśnie teraz! Zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS