ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Marki: Jak bardo potrzebna jest wentylacja mechaniczna?

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Markach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Masz w planach wybudować nowy dom w Markach, bądź  w innym mieście Polski i tam zamieszkać? Jeśli tak, powinieneś wziąć pod uwagę wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Odpowiednie zaprojektowanie budynku, będzie miało ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Dużo zależy tutaj od właściwej wentylacji w pomieszczeniach, bo to przecież dom jest miejscem, w którym spędzisz większość swojego życia. Warto jest pozbyć się z pomieszczeń zbędnego dwutlenku węgla oraz szkodliwe substancje.
Powietrze, które wypełnia dom jest zużywane, na co wpływają różne czynniki, jak i wyposażenie z którego korzystają wszyscy domownicy. Nadmierna wilgotność bierze się z nieprawidłowej wentylacji. Jest to bowiem połączone z oddychaniem wszystkich domowników, pracami kuchennymi, praniem, prasowaniem, suszeniem, kąpielami. Nawet podlewanie kwiatów przyczynia się do wilgoci w domu. Dla przykładu. Rodzina, która składa się z czterech osób, jest w stanie wytworzyć ok 15 litrów wody w ciągu doby, co przekłada się na 5 ton w przeciągu całego roku.
W takich sytuacjach warto jest pójść w oszczędność, a najlepszym sposobem na to jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła o której dowiesz się więcej, jeśli przeczytasz ten artykuł do końca.

 

Co się dzieje, gdy mamy nieprawidłową wentylację?

 

Jeżeli mamy źle zamontowaną wentylację w domu musimy liczyć się z tym, że cała wilgoć, z jaką mamy do czynienia, dostanie się do ścian budynku i jego stropów. Poprzez coś takiego rośnie zapotrzebowanie na ciepło. Jest to pewnego rodzaju paradoks, bo im bardziej ogrzewamy dom, tym powstaje więcej wilgoci, a to prowadzi do powstawania grzybów, oraz pleśni. Poprzez coś takiego domownicy nie korzystają w pełni z otaczającego ich powietrza, bo traci ono wszystko to, co jest wartościowe. Jakby tego było mało… woda, która się skrapla, może wyniszczać konstrukcję budynku i jego wyposażenie. Dlatego, potrzebna jest do tego wszystkiego odpowiednia wentylacja, która zminimalizuje zawilgocenie i pozbędzie się tych wszystkich wad, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Taka instalacja ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie wśród osób zamieszkujących dany budynek. Różnice wypływające z przebywania w domu z rekuperacją jest bardzo duża i każdy po pewnym czasie będzie w stanie to zauważyć.
Wielu inwestorów decyduje się dzisiaj na projektowanie budynków, pod kontem wentylacji mechanicznej. Każdy stara się dzisiaj patrzeć przyszłościowo i uderzać w te zalety, które pozwolą na oszczędność. Jesteś poszukiwaczem idealnego rozwiązania i mieszkasz w Markach? Skontaktuj się z naszą firmą. Pomożemy Ci, jak najlepiej potrafimy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS