ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja domu powietrza – Marki

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Markach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Wielu inwestorów bardzo często żyje w zupełnie innej świadomości, bo nie mają oni bowiem pojęcia o tym, że cały sekret tkwi we właściwej wentylacji budynku. Jeżeli czegoś takiego nie ma, wiąże się to z różnymi konsekwencjami. Dzisiejsze czasy mogą zaoferować nam w wielu miastach Polski przeróżne rozwiązania. Nawet mieszkańcy Marek mogą pozwolić sobie na coś zupełnie innego, coś… co sprawi, że wszystkim będzie żyło się o wiele lepiej. Chodzi tutaj oczywiście o rekuperację powietrza. Nie jest to znane wszędzie, ale w Polsce staje się bardzo popularne. Taka instalacja ma bowiem wiele zalet, które wpływają co jedynie na korzyść ludzkiego organizmu, dlatego taka inwestycja jest warta każdych pieniędzy i dobrze zaplanować ją już na pierwszym etapie budowy… Dalszą część informacji znajdziesz poniżej. Mamy nadzieję, że odpowiemy w ten sposób na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

Wentylacja grawitacyjna niekorzystna dla...
 

Wiele osób dzisiejsze budowy porównuje do termosu, a dlaczego? Nawet jeśli zaopatrzymy się w szczelne, trzyszybowe okna, grube ściany i warstwę ocieplenia, oraz odpowiednie ogrzewanie w domu musimy liczyć się z tym, że będziemy twórcami wilgoci i zaduchu. Jeżeli jesteście posiadaczami wentylacji grawitacyjnej, musicie wiedzieć, że nie da wam ona tego, czego potrzebujecie. Wietrzenie pomieszczeń poprzez otwieranie okien nadal będzie konieczne… co nie zdaje egzaminu zarówno latem, jak i zimą. Chłodniejszą porą, wpuszczamy do domu nieprzyjemne, zimne powietrze, latem zaś nie będziemy mogli pozbyć się nadmiaru owadów, które dostaną się do pomieszczeń nawet przez szczelinę w oknie. Robactwo i grzyby powstają także podczas wilgoci, a co za tym idzie? Znacznie więcej brudu, nieprzyjemny zapach, oraz nadmiar atakujących nas pyłów

 

Marki: Rekuperacja powietrza i jej działanie

 

Rekuperacja to nic innego, jak wymiana powietrza. Dzięki niej poprzez rekuperator pozbywamy się starego powietrza i pozyskujemy nowe, które jest dodatkowo oczyszczane z wszelkich toksyn. Powietrze nabiera wtedy zupełnie innego znaczenia, jest o wiele lżejsze i korzystniej wpływa na organizm. Domy z takim systemem są pozbawione także nadmiaru kurzu, wirusów, bakterii i grzybów, z czego mogą być zadowoleni zwłaszcza alergicy. Wszelkie przykre zapachy znikną, nawet te po gotowaniu, a zaparowana łazienka po kąpieli stanie się przeszłością. Inwestując w taką instalacje, będziesz miał gwarancje na wyraźną oszczędność i polepszenie zdrowia oraz jakości życia. Wystarczy tylko, że zgodzisz się na montaż tego cuda a zobaczysz szereg zmian, które tylko na Ciebie czekają...

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS