ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja powietrza, montaż: oddychaj i zdrowiej – Piastów

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Piastowie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Dzisiaj niemal każdy potrzebuje zmian, nie mówimy tutaj oczywiście o byle jakich zmianach, ale o takich, które coś wniosą do waszego życia.  Nie ma wyjątków, bo niemal w każdym mieście Polski, jak np. Piastów, ludzie dążą do tego, aby polepszyć jakość własnego życia. Dzisiaj chcieli byśmy przytoczyć historię pewnej rodziny, która od dłuższego czasu miała ogrom problemów. Głównie jest tutaj mowa o zdrowiu. 30 lat to jeszcze młody wiek, a pewna trzydziestolatka każdego dnia, wstając z własnego łóżka i nocą zasypiając cierpiała na potężne bóle głowy. Jej mąż z kolei cierpiał na bezsenność, a dwoje dzieci nie mogło skupić się na zajęciach w szkole. Małżonkowie stwierdzili, że tak być po prostu nie może… i nie chcą, aby ich dzieci także cierpiały. Podczas zbierania informacji na temat przyczyn takiego samopoczucia, zostało powiedziane im, że może być to spowodowane zanieczyszczoną atmosferą, z jaką dzisiaj mamy do czynienia. Powietrze jest bowiem pełne różnych związków, które nie do końca mają dobry wpływ na nasz organizm i mogą co jedynie nam zaszkodzić…

 

Rekuperacja powietrza zwalcza szkody!

 

Małżonkowie zaczęli szukać w sieci różnych rozwiązań, aby jakoś poradzić sobie z tym problemem, który przeszkadza wszystkim na co dzień. Dotarli więc do instalacji, która jeszcze nie jest wszystkim znana, choć coraz częściej można spotkać ją na rynku. Chodzi tutaj oczywiście o rekuperację powietrza. Nie było to dla ich obojga tanie rozwiązanie, ale postanowili zaryzykować. Przeznaczyli swoje oszczędności na ten mechanizm. Musieli też wykonać remont w domu, aby móc przywitać nową instalację. Wentylacja mechaniczna jest czymś, co pomogło odzyskać im równowagę i lepsze życie… Dzięki niej powietrze w domu stało się czyste, mogli zacząć oddychać wreszcie pełną piersią a ich dzieci zaczęły dostawać lepsze stopnie w szkole, dzięki polepszonej koncentracji. Dodatkowo małżonkowie zauważyli też ogromną oszczędność na ogrzewaniu, dom stał się cieplejszy, mogli też zrezygnować z dodatkowych nawiewników. Wszelka para z mieszkania podczas kąpieli i gotowania znikła, wraz z nieprzyjemnymi zapachami…

 

Montaż rekuperacji  powietrza – Piastów

 

Decydując się na taką zmianę, trzeba oczywiście mieć odpowiednie zaplecze finansowe. Warto jednak mimo wszystko spróbować chociażby odłożyć oszczędności, by móc w przyszłości pozwolić sobie na montaż rekuperacji w Piastowie. Nasza firma jest jedną z tych, która może pomóc rozwiązać Ci problem zanieczyszczonego powietrza. Pozwól sobie i własnemu organizmowi na więcej- zapraszamy do kontaktu i naszej oferty na stronie!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS