ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Płońsk

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Płońsku, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Życie pisze najlepsze scenariusze. O tym na pewno przekonał się nie jeden z nas. Wszystko to jednak jest oparte na doświadczeniu, które zdobywamy każdego dnia. Człowiek jest się w stanie nauczyć najwięcej na własnych błędach, dlatego więc… trzeba je popełniać, by potem wiedzieć, co należy poprawić. Wszystko to ma też swój związek z codziennym życiem i naszym funkcjonowaniem. Nie zawsze jest to prawidłowe, a my bardzo często nie potrafimy odnaleźć nawet przyczyny. Wiele osób dzisiaj cierpi na złe samopoczucie, bezsenność… a nawet stres. To wszystko musi mieć gdzieś przecież swoje podłoże a niewielu bierze to pod uwagę. Aby do tego dojść, należy zwrócić uwagę na to, co nas otacza… chodzi tutaj głównie o atmosferę i o to, jakim powietrzem jest wypełniona. Mamy bowiem do czynienia ze smogiem i ogromem zanieczyszczeń, które to bardzo źle wpływają na ludzki organizm. Należy więc zrobić wszystko, aby to ograniczyć.
Nie ma chyba miasta w Polsce, które jest całkowicie wolne od zanieczyszczeń. Na coś takiego należy uważać nawet w Płońsku. Zanieczyszczenia bowiem, czają się za każdym rogiem…

 

Płońsk: wentylacja mechaniczna i świeżość w domu

 

Dzisiaj dobrym sposobem na poradzenie sobie z takim problemem, jest zainstalowanie w domu, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Coś takiego ciągnie za sobą wiele korzyści. Mamy bowiem zagwarantowane czyste powietrze, w pomieszczeniach, przez 24 godziny na dobę, co będzie najlepszym lekarstwem dla toksyn, które w ciągu dnia pochłania nasz organizm, poza domem, czy gdzieś w pracy. Wracając po ciężkich godzinach do swojego azylu poczujemy ogromną różnicę. Bowiem powietrze, które nagromadziło się w mieszkaniu, jest wypychane na zewnątrz… zaś to z zewnątrz, wciągane jest do wewnętrznych części budynku i oczyszczane poprzez filtry. W ten sposób pozbywamy się także wilgoci, grzybów a nawet kurzu. Wielu alergików chwali sobie dzisiaj ten właśnie system.

 

Odzysk ciepła w domu za pomocą wentylacji mechanicznej

 

To, o czym wspomnieliśmy wyżej, nie jest jedyną zaletą tejże instalacji. Ma ona także za zadanie, pozwolić nam zaoszczędzić na energii cieplnej, za którą płacimy dzisiaj niemałe pieniądze. Dzięki takiej instalacji, możemy zrezygnować z dodatkowych kominów i nawiewników. Dodatkowo… nie będziemy też musieli otwierać okien, co przydaje się najbardziej zimową porą. Każdy, kto jest użytkownikiem tego właśnie cuda z pewnością zauważy ogromne różnice i to w bardzo krótkim czasie. Jeżeli więc chcesz zapanować nad zanieczyszczeniami, powinieneś koniecznie zainwestować w wentylację mechaniczną. Mieszkając w Płońsku także możesz ją mieć! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami- zapraszamy!

 

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS