ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Sulejówek – wentylacja mechaniczna i odzyskiwanie ciepła w Twoim domowym zaciszu

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Sulejówku, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Ostatnimi czasy mamy do czynienia z przepisami budowlanymi, którą są nieco bardziej zaostrzone, niż kiedyś. Dzisiaj, podczas stawiania nowego budynku zwraca się uwagę nie tylko na konstrukcje i materiał, z jakiego jest wykonany… całą budowa jest ukierunkowana na energooszczędność. Kiedyś, w starych domach za ogrzewanie musieliśmy płacić ok 200kWh/m2. Obecnie, nowe domostwa potrzebują zaledwie jednej czwartej z tego, co było dawniej. Wszystko to zawdzięczamy  lepszym materiałom izolacyjnym oraz konstrukcji, która jest bardziej szczelna. Jednak… w takich sytuacjach możemy mieć zwyczajnie do czynienia z „domowym termosem”. To, że jest szczelnie, nie znaczy lepiej. Na wszystko jednak można znaleźć odpowiednie rozwiązanie, a jednym z bardziej dzisiaj znanych jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Mieszkaniec każdego miasta, jak np. Sulejówek może sobie na coś takiego pozwolić.

 

Kontroluj jakość powietrza w swoim domu

 

Dzisiaj bardzo duży nacisk kładzie się przede wszystkim na zdrowie. W tym celu w bardzo łatwy sposób można pomóc sobie i swojej rodzinie. A po co to wszystko? Środowisko ostatnimi czasy jest bardzo mocno zanieczyszczone. Niemal wszędzie możemy spotkać się ze spalinami, a w większych miastach z fabrykami, które to niszczą całą świeżość naszej planety. To wszystko dostaje się także do naszych domów, przez nieszczelne okna i drzwi. Nie da się tego zauważyć, ale można po prostu poczuć, dlatego należy z tym walczyć do ostatniego tchu…
Wentylacja mechaniczna polega na wymianie powietrza. Posiadając taki mechanizm we własnym domu będziemy mogli pozbyć się zanieczyszczeń poprzez wypompowanie ich na zewnątrz. Rekuperacja pozwala w zamian za to pochwycić powietrze z dworu, następnie wciąga je do pomieszczeń w mieszkaniu i filtruje. Jeżeli mamy w rodzinie alergików, odczują oni ogromną ulgę, bo wszystko, co zakurzone na pewno w dużej mierze zostanie oczyszczone. Zaparowane okna i wilgoć staną się przeszłością a Ty będziesz mógł wreszcie spokojnie spać oraz pożegnać się z bezsennością.

 

Wentylacja mechaniczna w Sulejówku

 

Chcąc skorzystać z rozwiązania, które przedstawiliśmy powyżej, możesz to zrobić w każdej chwili. Wiąże się to oczywiście z odpowiednimi kosztami, ale musisz wiedzieć, że nieważne ile zapłacisz teraz… w przyszłości to wszystko zadziała tylko i wyłącznie na Twoją korzyść a Ty już na zawsze będziesz mógł pożegnać się zanieczyszczeniami w domu oraz z chłodnymi zimowymi porankami. Mieszkasz w Sulejówku? To nic straconego! Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty- zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS