ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Pułtusk

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Pułtusku, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Na pewno wielu z was zdaje sobie dzisiaj sprawę z tego, jakie dzisiaj jest nasze środowisko. Pełno w nim zanieczyszczeń, które sprawiają, że atmosfera jest po prostu ciężka i tym samym nasz organizm i umysł także stają się ociężałe. Dla naszego dobra i lepszego samopoczucia, naprawdę warto jest coś z tym zrobić. Tutaj bardzo pomocna i dość znana w ostatnim czasie jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Wielu właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na coś takiego, już na pierwszym etapie budowy. Wtedy jest szansa na zminimalizowanie kosztów, więc nad taką instalacją dobrze jest pomyśleć od razu. Co prawda ma to swoje koszta, ale w późniejszym czasie, oszczędność na ogrzewaniu będzie mocno zauważalna, więc może warto się o tym przekonać? Mieszkańcy Pułtuska także mogą skorzystać na czymś takim, cieszyć się zdrowiem, lepszym samopoczuciem i czystym powietrzem we własnym domu.

 

Wentylacja mechaniczna to hałas, czy cisza?

 

Jeżeli zdecydujemy się na wentylację mechaniczną we własnym domu, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wszystko zależy od montażu. Jeśli przebiegnie prawidło, rekuperacja będzie oczywiście bezgłośna, to jest pewne. Wszystko zależy też od jakości rekuperatora i poziomu jego głośności, ale składają się także na to:

- zastosowanie technologii montażowej
- właściwie dobrane średnice przewodów wentylacyjnych
- właściwa izolacja przewodów wentylacyjnych
- dobrze dobrane tłumniki

Bardzo ważne jest w tym wszystkim to, w jaki sposób zostanie zaprojektowana instalacja, a zwłaszcza jeśli chcemy ją mieć w domu jednorodzinnym. Tutaj bowiem ogromne znaczenie mają wszelkie szczegóły. Warto też wspomnieć o posiadaniu odpowiedniej wiedzy, oraz przepisów prawnych.

 

Pułtusk – wentylacja mechaniczna dla Ciebie

 

Instalacje zaprojektowane przez nas, gwarantują bezgłośność, więc czy to noc, czy dzień… praca urządzenia nie przekracza poziomu decybeli, który mógłby po prostu przeszkadzać.
Jeżeli chcesz wziąć wreszcie zdrowie we własne ręce, nie powinieneś nawet zastanawiać się nad tym, czy wejść w posiadanie takiej wentylacji, czy też nie. Wybierając naszą firmę, wybierzesz też wspaniałą jakość i precyzyjność wykonania. Nasi fachowcy posiadają ogromną wiedzę na ten temat  i mają oczywiście pojęcie na temat tego, czym się zajmują. Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien, rozejrzyj się po naszej stronie i zapoznaj ze szczegółami oferty. Nawet jeśli masz jakieś pytania, po prostu skontaktuj się z nami. Postaramy się, udzielić Tobie najbardziej wyczerpujących odpowiedzi, jak to tylko możliwe- zapraszamy do Pułtuska!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS