ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Twój dom: montaż rekuperacji powietrza – Pułtusk

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Pułtusku, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Współczesna społeczność w dużej mierze stara się chwytać to, co jest nowością. Nowe trendy, to bardzo często nowe, lepsze rozwiązania, które mają szerokie zastosowania. Wszystko ma czas na to, aby zabłysnąć. Przykładem jest klimatyzacja, która kiedyś była czymś wyjątkowym, czymś rzadko spotykanym. Dzisiaj jednak można spotkać ją niemal wszędzie, bo to standard w wielu budynkach. Obecnie wiele osób kładzie nacisk na zdrowie, bo żyjemy w takich czasach, które są bardzo uciążliwe dla naszego organizmu. Jedno z rozwiązań, które stało się dość popularne w ostatnim czasie to oczywiście rekuperacja powietrza. Czy jest warta naszych pieniędzy? Co dzięki niej możemy osiągnąć? Czy podoła naszym wymaganiom i sprawi, że  będzie żyło nam się lepiej? Takie pytania są podstawą, jeśli chodzi o chęć montażu wspomnianej instalacji i  znalazły się na pewno wśród mieszkańców Pułtuska, którzy tak samo jak reszta społeczeństwa szukają idealnych rozwiązań na polepszenie jakości życia.

 

Rekuperacja powietrza – czy jest opłacalna?

 

O tym systemie już wiele się słyszało i sporo czytało. Wiele osób też patrzy na rekuperacje przez pryzmat oszczędności na ogrzewaniu, ale czy tylko to może zaoferować nam ów instalacja?
Tutaj możemy powiedzieć wam, że nie tylko. Jest ona w stanie uczynić więcej, niż moglibyśmy się spodziewać.
Dzięki rekuperatorowi jesteśmy w stanie polepszyć jakość własnego życia, które zaowocuje zdrowiem dla każdego, kto zdecyduje się na taką inwestycję, ale to nie wszystko. Będziemy mieli zagwarantowaną przede wszystkim energooszczędność i ogromny komfort podczas użytkowania, na który składa się sytuacji takich jak np.:

 • brak wilgoci na ścianach
 • brak kurzu
 • cieplejsze zimy, chłodniejsze lata
 • brak insektów
 • koniec zaparowanych luster w łazienkach
 • - usunięcie brzydkich zapachów z domu
 • -  zawsze świeże ubrania

 

Do innych zalet rekuperacji można zaliczyć też:

 • indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika
 • stała dostępność do świeżego powietrza
 • brak hałasu i przeciągów
 • niezależna od warunków atmosferycznych
 • przefiltrowane powietrze
 • niższe rachunki za ogrzewanie

 

Rekuperacja w Pułtusku - to się opłaca!

 

To wszystko może mieć dzisiaj każdy. Wystarczy tylko się odważyć i zainwestować w coś, co jest najbardziej trafnym z możliwych wyborów. Jesteś mieszkańcem Pułtuska i chcesz coś zrobić z własnym życiem, oraz zaoszczędzić? Nie zastanawiaj się! Pomożemy Ci osiągnąć to wszystko. Zachęcamy do tego, abyś zapoznał się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy najlepszej jakości urządzenia i fachowy montaż rekuperacji- zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS