ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja domu powietrza – Gostynin

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Gostyninie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Wiele jest obecnie sytuacji, w których to czasami potrzeba naprawdę dobrego rozwiązania, aby pokonać dany problem. Dzisiaj chyba większość z nas boryka się z niedogodnością, jaką stanowią zanieczyszczenia powietrza. Co niektórzy nawet nie biorą tego pod uwagę, nie zastanawiają się… co jest oczywiście ogromnym błędem, a dlaczego? Nasz organizm nie jest przystosowany do zanieczyszczeń. To, że jest w stanie się jakoś przed tym bronić, nie oznacza, że może odpierać ataki bakterii i spalin przez cały czas. Występują one bowiem wszędzie… na ulicach, przy fabrykach, blokach mieszkalnych, osiedlach a nawet… w domach. Ktoś mógłby się nawet spierać, że to niemożliwe… aby zanieczyszczenia wędrowały po domu. My jednak chcemy nakreślić sytuacje, w której to wracając z pracy do domu, otwieramy drzwi… potem okna w celu pozbycia się zaduchu. Co się wtedy dzieje? Wszystko to, co grasuje na zewnątrz dostaje się do środka, więc można powiedzieć, że samo wietrzenie nie jest do końca zdrowe. Jesteś mieszkańcem Gostynina i chcesz poznać na to rozwiązanie? Dalsza część artykułu zdradzi Ci więcej szczegółów.

 

Rekuperacja powietrza- nie bądź jej obojętny!

 

Wiele rodzin jest dzisiaj w stanie zdrowo żyć, więc na pewno zadajecie sobie pytanie- jak? Otóż właśnie… nie trzeba zrobić czegoś nadzwyczajnego, aby mieć to zagwarantowane. Wystarczy tylko dokonać montażu rekuperacji, która jest w zasięgu Twojej ręki. Dzięki temu systemowi będziesz miał okazję oddychać zdrowym i oczyszczonym powietrzem, we własnym domu, przez 24 godziny na dobę. Wszystko to dzieje się za sprawą rekuperatora, bo właśnie przez ów niewielkie urządzenie, nieustannie przechodzi powietrze, które jest wciągane z zewnątrz i oczyszczane.
Dodatkowo pozbędziemy się takich problemów jak:

  • zaduch
  • wilgoć
  • zaparowane okna
  • brzydkie zapachy
  • insekty
  • kurzu i bakterii

Tak wiele zalet sprawia, że mieszkańcy większych i mniejszych miast, takich jak Gostynin coraz częściej sięgają właśnie po rekuperację… a to jeszcze nie wszystko!

 

Gostynin – rekuperacja powietrza dla całej rodziny!

 

Oprócz tego, co zostało wymienione wyżej, wentylacja mechaniczna daje nam jeszcze możliwość odzyskania ciepła i to w niemałej ilości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy zimową porą, a latem możemy przywołać do domu nieco przyjemności w postaci chłodu. To Ty decydujesz z jaką siłą ma działać Twoje urządzenie! To Ty decydujesz, jak często ma być oczyszczane Twoje powietrze. To Ty inwestujesz w zdrowie dla swojej rodziny! Jeżeli przekonaliśmy Cię w jakiś sposób… zapraszamy do Gostynina!

 

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS