ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja powietrza w Twoim domu i jej montaż – Zielonka

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Zielonce, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Obecnie na rynku można znaleźć wiele, różnego rodzaju rozwiązań, które sprawią, że nasze życie stanie się inne, lepsze. Do jednego z nich zalicza się rekuperacja powietrza. Jest to instalacja montowana w domach, bądź budynkach przeznaczonych do użyteczności publicznej. Ma ona za zadanie pobierać powietrze z zewnątrz i oczyszczać je za pomocą filtrów, a potem rozprowadzić po wszystkich pomieszczeniach w budynku. Dodatkowo taka instalacja pozwoli nam także zaoszczędzić pieniądze w postaci odzyskanego ciepła. Wielu mieszkańców Zielonki może cieszyć się już taką technologią. Trzeba jednak liczyć się z tym, że aby wszystko sprawnie działało, należy podjąć odpowiednie kroki, które mogą wykonać tylko najlepsi fachowcy. Nie należy bowiem rzucać się na głęboką wodę samemu, gdyż może to ponieść za sobą wiele, różnych błędów, a dowiecie się o nich z dalszej części artykułu.

 

Jakie są najpopularniejsze błędy przy montażu rekuperacji

 

Każdy z nas popełnia błędy i takie coś może się zdarzyć także w przypadku, kiedy chcemy dokonać montażu rekuperacji. Dochodzi do tego wówczas najczęściej, gdy staramy się zrobić to samodzielnie, bądź kiedy zatrudnimy nieodpowiednich fachowców nie znających się zupełnie na rzeczy. Poniżej przedstawimy kilka głównym błędów, do których nie powinno dość podczas zakładania rekuperacji.

 1.  Sporządzenie nieprofesjonalnego projektu instalacji, bądź jego bra     
  Jest to bardzo ważna część montażu, bo to właśnie na podstawie projektu będą opierały się dalsze działania. Musi więc być bardzo dokładny, bo od tego będzie zależało przede wszystkim to, ile powietrza dostanie się do pomieszczeń w domu i czy zostanie ono rozprowadzane z odpowiednim przepływem.
 2.   Brak zmian wprowadzonych w parametrach
 3.   Montaż instalacji w pomieszczeniu bez ogrzewania
 4.   Nieodpowiedni dobór kanałów wentylacji
 5.   Brak profesjonalizmu podczas montażu, oraz izolacji w kanałach wentylacyjnych
 6.   Nieodpowiednie położenie kanałów wentylacyjnych
 7.   Pominięcie stolarki okiennej i jej szczelności
 8.   Zły dobór mocy rekuperatora
 9.   Pominięcie wykonania podcięcia drzwi
 10.   Nieodpowiednia wielkość kanałów wentylacyjnych

 

Rekuperacja powietrza w Zielonce – to działa!

 

Jeżeli chcesz ominąć główne błędy podczas montażu rekuperacji, możesz skorzystać z usług naszej firmy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, która wraz z ogromną wiedzą będzie towarzyszyła naszym fachowcom. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami, a damy Ci taką instalację, o jakiej marzysz. Zapraszamy do Zielonki!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS