ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja powietrza domu – Łomianki

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Łomiankach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Wiele rodzin decyduje się dzisiaj na zmiany, dzięki którym będą mogły polepszyć jakoś swojego życia. Dużo zależy od wdychanego powietrza, bowiem właśnie ono oddziałuje na nasz organizm i na podstawie jego czystości można stwierdzić, stan naszego zdrowia i to, jakie mamy samopoczucie. Im więcej świeżości, tym człowiek może lepiej oddychać. A tam gdzie mniej zanieczyszczeń, także mamy do czynienia z mniejszą ilością kurzu, co korzystnie wpływa na wszystkich alergików. Aby móc osiągnąć to wszystko… wystarczy zaopatrzyć się w rekuperację powietrza. To właśnie ona może okazać się rozwiązaniem na większość problemów. Mieszkańcy Łomianek także cieszą się z tego udogodnienia, gdyż powstaje coraz to więcej budynków z ukierunkowaniem na energooszczędność.

 

Energooszczędny dom- to gwarancja na zdrowie

 

Jeżeli chcesz, abyś wraz ze swoją rodziną żyli w zdrowiu, powinniście pozbyć się tego, na co tak niewielu dzisiaj zwraca uwagę. Powietrze kryje w sobie wiele szkodliwych związków, których trzeba się po prostu pozbyć, bo to właśnie one sprawiają, że człowiek czuje się ociężały, to właśnie przez nie… w dużej mierze mamy do czynienia z dokuczliwą alergią. Obecnie niestety świat jest ukierunkowany na przemysł, co sprawia, że do naszego życia wkrada się za dużo zanieczyszczeń. Nie powinnyśmy poddać się bez walki, powinniśmy dać sobie samemu możliwość na oddech pełną piersią każdego dnia, czy też nocy. Rekuperacja powietrza kryje w sobie wiele zalet, które powinien znać każdy, być może właśnie dzięki nim będziesz w stanie przekonać się do tej instalacji?

 

Łomianki: Rekuperacja dla domu

 

Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na to, aby zainwestować w rekuperator, spróbujemy odsłonić przed Tobą kilka jego zalet, które być może pomogą Ci zmienić zdanie. Oto kilka z nich:

- Oszczędność na ogrzewaniu
- Świeży zapach w pomieszczeniach
- Świeże ubrania
- Brak wilgoci, grzybów i kurzu
- Brak konieczności otwierania okien
- Brak zaparowanych pomieszczeń po kąpieli, bądź gotowaniu
- Regulacja przepływu powietrza
- Brak insektów latem
- Cieplejsze zimy, chłodniejsze lata

Za tym wszystkim kryje się także lepsze samopoczucie i bardziej wypoczęty organizm, co oczywiście wpływa na koncentrację, która z kolei przekłada się na większą wydajność w ciągu dnia  zarówno w domu jak i w pracy.

 

Montaż rekuperacji i serwisowanie – Łomianki

 

Szukając odpowiedniego rozwiązania na powyższe problemy, gorąco polecamy nasze usługi. Nasza firma zajmuje się zarówno montażem rekuperacji w Łomiankach, jak i jej serwisowaniem.  Dysponujemy najlepszej jakości urządzeniami, oraz mamy styczność z najlepszymi fachowcami. Zapraszamy!

 

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS