ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Łomianki

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Łomiankach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Chcąc mieszkać w domu z dobrą izolacją, powinniśmy wiedzieć, że podstawą takiego czegoś jest odpowiednia wentylacja. To właśnie dzięki niej będziemy w stanie zaoszczędzić energię, która jest potrzebna zarówno do ogrzewania budynku, jak i jego chłodzenia. Decydując się na wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, inwestujemy w urządzenie, które pozwoli nam korzystać ze zużytego powietrza po wielokroć. Jest to doskonałe rozwiązane dla naszego zdrowia i portfela. Mieszkańcy Łomianek także powoli zaczynają podążać w tym kierunku, bo coraz więcej jest osób, które kładą nacisk na własne samopoczucie i zdrowie. Wszystko to dzieje się za sprawą rekuperatora. Jest to urządzenie, posiadające wbudowany wymiennik ciepła. Powstają w nim dwa strumienie stykającego się ze sobą ciepłego (brudnego) i chłodnego (czystego, świeżego) powietrza.
Czyste powietrze pochłania to, które jest wywiewane, co sprawia, że nie dochodzi do ciągłego podgrzewania. Dzięki takiemu systemowi jesteśmy w stanie odzyskać ok 95% energii, którą wykorzystamy do ogrzewania budynku.

 

Wentylacja mechaniczna dobra na każda porę roku!

 

Takie udogodnienie jest możliwe właściwie niezależnie od tego, jaką mamy pogodę na zewnątrz. Jeżeli chcemy korzystać z rekuperacji latem, możemy polegać na automatycznym, odwrotnym ustawieniu czujników. Wtedy to świeże powietrze, pobierane z zewnątrz jest ochładzane przez strumień powietrza płynącego z wewnątrz. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musimy używać klimatyzacji, ani otwierać okien. Wentylacja mechaniczna pozbawi nas także wszelkich toksyn, grzybów, wilgoci i kurzu, co bardzo korzystnie wpłynie na nasz organizm.

 

Co warto wiedzieć o wentylacji mechanicznej...gdy jej nie ma?

 

Na co dzień mamy do czynienia oczywiście z dwutlenkiem węgla, jeśli więc zmagamy się ze zbyt dużym stężeniem tego związku, możemy czuć się senni, a motoksyny, które rozwijają się w grzybach, obecnych w zawilgoconych miejscach… osłabiają nasz układ odpornościowy. A co za tym idzie? Wszelkiego rodzaju alergie, walka z grzybicą, a nawet śmiertelne zatrucia.
Jeśli przyszło nam też mieszkać w nieszczelnym termicznie budynku, możemy być pewni, że spotkamy się z ucieczką ciepła, a to znacznie wpłynie na koszt ogrzewania.

 

Łomianki i wentylacja mechaniczna

 

Możesz zapobiec temu wszystkiemu, jeśli zdecydujesz się na montaż instalacji, jaką jest wentylacja mechaniczna. Dzięki niej wiele problemów po prostu zniknie, a Ty będziesz mógł cieszyć się zdrowiem i ciepłem we własnym domu, a to wszystko będzie opierało się na mniejszych wydatkach i oszczędności na ogrzewaniu. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu. Łomianki zapraszają!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS