ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja powietrza i montaż – Grójec

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Grójcu, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Czy od jakości powietrza zależy nasze zdrowie i samopoczucie? Oczywiście, że tak. Dzisiaj jednak wielu z nas… mieszkających, nawet w małych miastach Polski, takich jak Grójec, parzy też w kierunku oszczędności, a coś takiego możemy zyskać, jeśli zdecydujemy się na rekuperację powietrza w domu. Po dłuższym czasie różnica na pewno będzie odczuwalna i to nie tylko w obrębie, w którym się znajdujesz, ale w całym budynku. Powinieneś wiedzieć też, że wilgotne powietrze stwarza doskonałe podłoże do tego, aby rozwinęła się pleśń.
Dzięki rekuperacji, którą chcemy Ci dziś zaoferować będziesz mógł pozwolić sobie na odpowiednią jakość powietrza w domu. System ten pozwala oczyścić pomieszczenia z dwutlenku węgla zwalczając przy tym wilgoć. Dodatkowo można w ten sposób odzyskać ciepło, co będzie stanowiło ogromną różnice przy pokrywaniu kosztów za ogrzewanie.

 

Rekuperacja powietrza i jej zalety

 

Jeśli zdecydujemy się już na rekuperacje powietrza, powinniśmy wiedzieć też, co dzięki temu zyskamy, dlatego warto poznać jej zalety.

- Znacznie mniejsze zużycie energii, odzysk ciepła i niższe koszty utrzymania ogrzewania
- Dostęp do świeżego powietrza przez cały rok
- Odfiltrowanie pyłów i kurzu
- Mniej hałasu, co jest spowodowane brakiem konieczności otwierania okien
- Możliwość na samodzielne dostosowanie siły przepływu powietrza
- Możliwe zarządzanie pracą rekuperatora, kotłem i pompą ciepła przy użyciu odpowiedniego sterownika
- Łatwa obsługa urządzenia wentylującego

To wszystko możne odnaleźć swoje zastosowanie w domach, które mają przestrzeń odpowiedniej wielkości, gdyż muszą zostać stworzone możliwości, do tego, aby móc poprowadzić wszystkie kanały i cały system wentylacji.

 

Grójec – miasto idealne dla rekuperacji

 

Wiesz już o tym, że taka wentylacja pozbywa się kurzu i pyłów poprzez filtrowanie powietrza, które napływa z zewnątrz. Wiesz też, że jest to ogromna oszczędność na ogrzewaniu. Dlatego… powinieneś wiedzieć również o tym, że niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, będziesz miał możliwość zainstalowania rekuperacji we własnym domu. Mieszkańcy Grójca także cieszą się tym rozwiązaniem, więc może przyszła właśnie kolej na Ciebie?
Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci profesjonalną obsługę, która bez problemu poradzi sobie z montażem rekuperacji w Twoim domu. Najlepszej jakości urządzenia znajdziesz właśnie u nas. Dajemy Ci ogrom możliwości, więc wystarczy tylko, że z nich skorzystasz. Jeżeli podstawowy system to dla Ciebie za mało, zawsze możesz zaopatrzyć go w dodatkowe nawiewniki i filtry. Nie przegap takiej okazji – zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS