ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja powietrza domu w Twoim rodzinnym mieście – Milanówek

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Malinówku, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Twoje dzieci źle znoszą codzienność i każdego dnia na ich twarzy widać przemęczenie i ospałość? Coś takiego może mieć związek ze zwyczajnym niedotlenieniem. Na pewno zadajesz sobie także pytanie: Jak to możliwe? Przecież moje dzieci większość czasu spędzają na powietrzu. Tutaj rodzi się z kolei pytanie, które my chcemy zadać Tobie: „Czy to powietrze jest czyste?” Dzisiaj spotykamy się z wieloma problemami, a jednym z nich jest oczywiście zanieczyszczona atmosfera, która ma po prostu zły wpływ na nasz organizm. Nie uchronimy się przed tym nawet we własnym domu, bo powietrze dostaje się drzwiami i oknami…
Na to wszystko jest jednak bardzo proste i skuteczne rozwiązanie, które nosi nazwę- rekuperacja powietrza. Każdy mieszkaniec Milanówka może pozwolić sobie na takie udogodnienie, wystarczy tylko chcieć. Więcej odpowie Ci dalsza część artykułu.

 

Rekuperacja- pokonaj zanieczyszczenia we własnym domu!

 

Takie urządzenie pozwala na stały dostęp do czystego powietrza. Możesz to osiągnąć nawet nie wychodząc z domu. Powietrze, które występuje na zewnątrz… w pierwszej kolejności przechodzi przez rekuperator, którego zadaniem jest jego oczyszczenie. Wszystko to dzieje się za pomocą filtrów, które usuwają wszelkie zanieczyszczenia. Tak więc brudne powietrze zostaje wyrzucane na zewnątrz, a czyste jest rozprowadzane po każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci też na sporą oszczędność… zwłaszcza zimą, gdyż nie będziesz musiał już przepłacać za ogrzewanie. Rekuperacja powietrza sprawdza się także w innych sytuacjach. Odświeży ona bowiem cały dom i… nie będziesz już musiał walczyć z zaparowaną łazienką i zapachami po gotowaniu, które zazwyczaj długo unoszą się w powietrzu. Latem z kolei będziesz mógł zapomnieć o irytujących owadach, a to dlatego, że dzięki takiej wentylacji nie musisz otwierać nawet okien.
Coraz więcej domów i miast, takich jak Milanówek uderza w nowoczesność i energooszczędność. Należy bowiem walczyć o własne zdrowie, a skoro mamy takie możliwości, to dlaczego by z nich nie skorzystać?

 

Montaż rekuperacji w Milanówku

 

Chcesz na zawsze pożegnać się z bezsennością i zacząć wreszcie oddychać pełną piersią? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: „Tak”… my również damy Ci swoje „tak”, poprzez które będziesz mógł skorzystać z naszych usług montażu rekuperacji. Oferta, którą chcemy przed Tobą odsłonić, jest dostępna na stronie internetowej. Jest wiele rozwiązań umożliwiających zainstalowanie wentylacji mechanicznej. Wybierz takie, które będzie najodpowiedniejsze, a jeśli nie masz wiedzy na ten temat, pomożemy Ci, jak najlepiej potrafimy. Zapraszamy do Milanówka!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS