ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła Milanówek

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Malinówku, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Obecnie istnieje wiele sposobów na to, aby zadbać o własne zdrowie. Jest to właściwie obowiązek dnia codziennego, a to dlatego, że mamy do czynienia z ogromem zanieczyszczeń, które wręcz katują nasz organizm każdego dnia. Wszystko wisi w powietrzu i dostaje się przez nasze drogi oddechowe do samego środka… niezależnie od tego, czy jesteśmy mieszkańcami małych miast, takich, jak Milanówek, czy tych większych. Należy jednak pamiętać, że nie tylko w nas samych gromadzą się toksyny, to wszystko, nawet bez zaproszenia, każdego dnia, niczym intruz wdziera się do naszych domów. Niepozorne… niewidzialne zanieczyszczenia, potrafią zrobić szkody głównie wtedy, kiedy nie jesteśmy ich nawet świadomi. Dlatego, trzeba wziąć broń we własne ręce i walczyć o swoje! Takim zabezpieczeniem, może dziś dla wielu okazać się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która jest gwarancją na to, że wreszcie zaczniemy zdrowo oddychać…

 

Odzyskiwanie ciepła za pomocą wentylacji mechanicznej

 

Należy także wspomnieć o tym, że dzięki takiej instalacji pozbędziemy się nie tylko szkodliwych związków z otoczenia, ale i będziemy mieli możliwość, by zaoszczędzić na ogrzewaniu. Taka opcja sprawdza się zwłaszcza w zimową porę roku, kiedy to ciepło jest wręcz pożądane. Możemy więc… pozwolić sobie na brak konieczności otwierania okien. Każdy użytkownik rekuperatora ma też do niego dostęp, więc będzie w stanie samodzielnie ustalać siłę przepływu powietrza, które dzięki odpowiednim filtrom jest oczyszczane.
Mamy bowiem dwie drogi. Pierwsza (ta brudna) jest odpowiedzialna za pozbywanie się brudnego powietrza i wypompowuje je na zewnątrz, poprzez oddzielne przewody instalacji. Druga (ta czysta) pobiera świeże powietrze i dodatkowo je oczyszcza. Należy też wspomnieć, że jakiekolwiek przykrości związane z nieprzyjemnymi zapachami także znikną. Będziecie mogli także puścić w niepamięć zaparowaną kuchnię po gotowaniu, jak i łazienkę po kąpieli. Wentylacja mechaniczna ma w sobie same zalety, które na pewno będziesz w stanie zauważyć od razu.

 

Milanówek – wentylacja mechaniczna… oddychaj lasem

 

Cała wentylacja może zostać także wzbogacona w różne, dodatkowe wspomagacze, takie, jak zapachowe odświeżacze powietrza. Będziesz mógł wtedy poczuć się tak, jakbyś spędzał czas na łonie natury. Istnieje także możliwość zamontowania dodatkowych nawiewników, które sprawią, że  cały system będzie jeszcze bardziej wydajny.
Mieszkasz w Milanówku i szukasz dla siebie, oraz swojej rodziny idealnych rozwiązań?
Poznaj naszą bogatą ofertę, którą znajdziesz na stronie. Nasi profesjonalni fachowcy czekają na kolejne wyzwania, które być może dasz im właśnie Ty. Zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS