ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja domu powietrza – Brwinów

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Brwinowie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby zdrowo żyć i móc oddychać pełną piersią? Takie rozwiązanie jest na pewno poszukiwane przez wielu mieszkańców zarówno mniejszych miast, takich jak Brwinów… oraz tych większych, a dlaczego? Dzisiaj niestety wielu z nas musi zmagać się z zanieczyszczeniami nagromadzonymi w powietrzu. Mamy bowiem do czynienia chociażby ze smogiem, który wręcz zatruwa nasz organizm. Coś takiego może oczywiście doprowadzić do gorszego samopoczucia, oraz problemów zdrowotnych, których i tak nie brakuje. Co więc można zrobić, aby odciążyć się chociażby od tej ciężkiej atmosfery, która to wkrada się także… przez okna i drzwi do naszych domów? A jeśli myślałeś do tej pory, że dom jest Twoją ochroną, to byłeś w błędzie, bo zanieczyszczenia są wszędzie. Z tej właśnie okazji chcemy rzucić światło na coś, co być może rozwieje wszystkie Twoje problemy. Chodzi nam tutaj oczywiście o rekuperację powietrza, która dla wielu rodzin stała się czymś, co pozwoliło im lepiej żyć. Czy i Ty chcesz poznać zalety tej wspaniałej instalacji?

 

Rekuperacja - oddychaj pełną piersią we własnych czterech ścianach!

 

Jak wspomnieliśmy wcześniej… zanieczyszczenia są wszędzie. Na rynku można więc znaleźć coś, co pozwoli Ci z tym walczyć. Rekuperacja powietrza jest dzisiaj znana w wielu domach, choć jeszcze nie na całym świecie. Wiele domów jest bowiem zaopatrzonych w wentylację grawitacyjną, która niekoniecznie sprawdza się w obecnych czasach. Warto więc podjąć odpowiednie kroki i postawić na energooszczędność i życie w zdrowiu! Coś takiego da wam właśnie rekuperator. Jest to urządzenie, które wyrzuca na zewnątrz brudne powietrze, a wciąga do wnętrza waszego domu to z zewnątrz, które dodatkowo filtruje. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł wreszcie zdrowo oddychać a co najważniejsze… będziesz w stanie sporo zaoszczędzić.

 

Montaż rekuperacji powietrza w Brwiniowie

 

Jeśli jesteś osobą, która nie chce wyrzucać własnych pieniędzy w błoto, powinieneś rozważyć montaż rekuperacji powietrza we własnym domu. Instalacja ta sprawi, że będziesz mógł zrezygnować z wielu dodatkowych nawiewników i wentylatorów… pomoże Ci także utrzymać więcej ciepła i sprawić, że z Twojego domu zniknie nadmiar kurzu i innych zanieczyszczeń. Nie będziesz musiał także, uganiać się z łapką na muchy, czy nieestetycznie wyglądającymi lepami na owady latem. A w jaki sposób? Nie będziesz bowiem musiał otwierać nawet okien. Zaparowana kuchnia po gotowaniu, czy też łazienka po kąpieli to również przeszłość. Dzięki takiemu systemowi w Twoim domu zagości wieczna świeżość i czystość. Zapraszamy do Brwinowa!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS