ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja w Pruszkowie

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Pruszkowie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnewyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Rekuperacja w Pruszkowie

 

Rekuperacja w Pruszkowie robiona jest w kilku etapach, od 2 do 4. Zależy to od tego w którym momencie wchodzimy na inwestycję. Jeżeli na etapie projektu to będą 4 etapy, ponieważ wykonujemy je w określonym momencie budowy - przygotowanie otworów przed wylaniem stropów, rurarz po stropach ale przed wylewkami, po ociepleniu poddasza można zainstalować rekuperator. po zrobieniu elewacji i podbitki mocujemy czerpnię i wyrzutnię i uruchamiamy instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w Kampinosie. Rekuperacja Mszczonów, wentylacja z rekuperacją Warszawa, wentylacja mechaniczna z rekupera

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS