ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Czy rekuperacja to panaceum na wszystkie bolączki domu?

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Ożarowie Mazowieckim, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Czy rekuperacja to panaceum na wszystkie bolączki domu?

Nie, z pewnością nie jest remedium na wszytkie problemy domu. Na pewno jednak uleczy chory budynek, gdzie nierzadko poważne objawy psychosomatyczne mieszkańców wynikają z Syndromu Chorego Budynku (więcej można poczytać choćby pod tym łączem https://pl.wikipedia.org/wiki/Syndrom_chorego_budynku ) , takie jak permanentne przemęczenie, chroniczne bóle i zawroty głowy, itp. Są one (między innymi) także efektem niewłaściwego mikroklimattu w domu. Choćby wynikające z istoty wentylacji grawitacyjnej, bardzo sprawnej (nierzadko nadsprawnej) zimą a nieomal nie funcjonującej latem. Zastosowanie rekuperacji pozwoli wyeliminować większość tych problemów, zapewniając stały i niezmienny dopływ świeżego (oraz usunięcie zużytego! ) powietrza przez cały rok,

Podsumowując: rekuperacja nie wyeliminuje sąsiada palącego oponami, jednak znacznie ogrnaiczy jego wpływ na samopoczucie nasze i naszych nliskich.

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS