ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
O firmie

Witamy na naszej stronie
Fachowcy w branży wentylacyjnej

Firma BCS powstała w 1991 roku jako firma ogónobudowlana. W ciągu kilku lat firma wyspecjalizowała się w trzech podstawowych zakresach działalności:

  • tynkarsko-elewacyjnej
  • wentylacyjnej
  • kominkach

 

Pierwsza instalacja wentylacji mechanicznej została przez nas wykonana w 1997 roku. Od początku istnienia firmy wierzymy, iż wyłącznie najlepsze materiały w połączeniu z fachowym montażem przez wysokokwalifikowanych pracowników naszej firmy dają gwarancję trwałości i zadowolenia klienta. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców z odpowiednim przygotowaniem i wieloletnim doświadczeniem.

Naszym mottem jest „Jakość a nie bylejakość”.

Wprost z tego wynika ukierunkowanie na wysoką jakość naszych prac i satysfakcję z jej rzetelnego wykonania. Satysfakcję obopólną, przede wszystkim klienta z jej jakości ale i naszą z dobrze wykonanej pracy. Dzięki takiemu podejściu naszej firmy, od początku funkcjonujemy z sukcesami na niełatwym rynku budowlanym, głównie w rejonie Warszawy i zachodniego Mazowsza, ale nie tylko. Nie boimy się wyzwań, jeżeli podejmujemy się wykonania prac, klient może być pewny, iż ukończymy je.
Wszyscy pracownicy firmy są zaangażowani we właściwą obsługę klienta, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacji by sprostać wyzwaniom rynku, ale przede wszystkim by klient był zadowolony z poziomu świadczonych mu usług.
 
Zasięg działalności:

Nasze usługi świadczymy pomiędzy Warszawą a Sochaczewem: Między innymi w miejscowościach: 
Sochaczew, Warszawa,  Babice, Błonie, Ożarów, Ożarów Mazowiecki, Leszno, Kampinos, Teresin, Borzęcin, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek.
Jednak nie ograniczamy się tylko do nich!.

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS