ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Odzysk ciepła Kampinos

Odzysk ciepła Kampinos, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnewyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

Okap w Żelazowej Woli

Niedano pisałem o okapie i rekuperacji, Napomknąłem wówczas.o zastosowanie pochłaniacza zamiast okapu. To co odróżńia pochłąniacz od wyciągu to praca w obiegu zamkniętym, czyli bez usuwania powietrza na zewnątrz. Jest to możliwe ponieważ zastosowane są dodatkowych filtrów z węglem aktywnym, które wychwytują nieprzyjemne zapachy (filtry w wyciągach tylko filtry zatrzymują  zawarty w oparach tłuszcz). Ponieważ przefiltrowane powietrze nie jest wywiewanie tylko wraca do pomieszczenia, to pochłaniacz nie spowoduje powstania ciągu wstecznego. Nadaje się zatem do  instalacji w każdej kuchni, zarówno z wentylację grawiatacyjną jak i mechaniczna. Trzeba tylko regularnie zmieniać filtry z węglem aktywnym.
NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS