Rekuperacja Warszawa

Rekuperacja powietrza

Wiele domów w dzisiejszych czasach jest projektowanych w taki sposób, aby domownikom żyło się jak najlepiej. Każdy bowiem marzy o przytulnym domu, bądź mieszkaniu, w którym zimą będzie ciepło, a latem przyniesie chłodną ulgę. Bardzo ważne jest też zachowanie w domu świeżego powietrza, bo dzięki temu nasze samopoczucie będzie o wiele lepsze, a umysł wypełnią trzeźwe myśli. Nie będziemy czuli też wiecznego zmęczenia a podejście do życia zostanie wypełnione przez optymizm, który jest w dzisiejszych czasach potrzebny każdemu. Coś takiego możemy osiągnąć przy pomocy rekuperacji powietrza. Na czym to polega i czym właściwie jest? Przeczytaj dalszą część tego artykułu, a na pewno się dowiesz.

Aby zwiększyć wydajność naszej wentylacji, warto jest zaopatrzyć się w mechaniczną wymianę powietrza. Dzięki temu zapewnimy sobie i domownikom dostęp do świeżego, przefiltrowanego powietrza, które może okazać się rozwiązaniem wielu problemów taki jak np.: bezsenność, czy inne problemy zdrowotne. Nasz organizm lepiej funkcjonuje, gdy dostarczamy mu zapas świeżego powietrza, bo wpływa to dodatkowo na ogólne samopoczucie, o które w dzisiejszych czasach jest chwilami ciężko. Mieszkając w zatłoczonym mieście mamy do czynienia z zanieczyszczeniami, które są dosłownie wszędzie. Nie powinniśmy tego tak zostawiać, warto podjąć walkę, która zapewni nam wygraną pozycję. Taki cel możemy osiągnąć, jeśli zaopatrzymy nasze domy w wentylację mechaniczną. Jest to rozwiązanie godne każdej uwagi, więc nie powinieneś się nawet nad tym zastanawiać.

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją - odzyskaj ciepło!

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest to w skrócie rekuperacja. Dzięki niej mamy możliwość odzyskać ciepło, które pochodzi z powietrza, jakie usuwamy z domu. Co niektórzy decydują się na wyposażenie takiej wentylacji w gruntowny wymiennik ciepła, dzięki któremu wydajność instalacji zostanie zwiększona. Taka opcja stwarza dogodne warunki zarówno latem, jak i zimą. Kiedy zaskoczą nas gorące dni, rekuperator sprawia, że do domu dostaje się chłodne powietrze, zaś gdy będziemy mieli do czynienia z zimową porą, nasz dom wypełni przyjemne ciepło. Takim oto sposobem jesteśmy w stanie dość dobrze zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Wentylacja mechaniczna w Warszawie

Każdy mieszkaniec Warszawy ma możliwość na to, by zamontować w swoim domu wentylację mechaniczną. Nie jest to skomplikowana instalacja. Zapoznaj się już dziś z naszą ofertą, która być może będzie odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy i rozwieje dotychczasowe wątpliwości. Sprawdź do czego zdolny jest rekuperator. Niechaj w Twoim domu wreszcie zagości czyste powietrze! Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Odwiedź nas w Warszawie- zapraszamy!

Rekuperacja powietrza w Twoim domu

Rekuperacja powietrza dostarcza do domu świeże powietrze, które zostało w odpowiedni sposób przefiltrowane, więc domy, które są w nią zaopatrzone mają zupełnie inny klimat. Posiadając wentylację mechaniczną możesz być pewien, że Twoje bezsenne noce dobiegną końca. Wszystko to, możesz osiągnąć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy tylko, że zapoznasz się z naszą ofertą. Pozwól nam odmienić Twoje życie. Coś takiego, to jedynie zmiany na lepsze, a skoro technologia poszła już tak do przodu... dlaczego by jej na to nie pozwolić? Nasze usługi mają szeroki zasięg, dlatego możesz z nich skorzystać mieszkając w Warszawie.

Montaż rekuperacji

Aby móc dokonać montażu rekuperacji, trzeba dowiedzieć się najpierw, czym jest rekuperator. Chodzi tutaj oczywiście o urządzenie, które występuje także pod inną nazwą – centralna wentylacja z odzyskiem ciepła. Takie urządzenie potrzebuje zasilania elektrycznego, by mogło w pełni działać. Rekuperator umożliwia nawiewanie i wyciąganie powietrza z różnych pomieszczeń, które zostały objęte systemem wentylacyjnym. Jeżeli został właściwie zamontowany umożliwia także odzyskiwanie ciepła.
Zamontowanie wspomnianego urządzenia robi się na samym końcu, wtedy, kiedy w domu zostały dokończone wszystkie prace wykończeniowe. Taki montaż można podzielić na trzy etapy:

  • wykonanie instalacji instalacji wentylacji – prawidłowe dopasowanie przewodów wentylacyjnych.
  • stworzenie punktów nawiewnych i wywiewnych.
  • dopasowanie instalacji do odpowiedniego sterownika.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi na to, aby i w Twoim domu powstało takie technologiczne arcydzieło. Wielu użytkowników rekuperatora może potwierdzić prawdziwość naszych słów. Jesteśmy przekonani, że i Ty będziesz zadowolony. Zapraszamy do Warszawy!

510 810 150
Bezpłatna wycena