Rekuperacja Babice

Zanieczyszczenia atmosfery to największy wróg dla człowieka, jaki dzisiaj istnieje?

A dlaczego? Niby tego aż tak nie widać, ale to wszystko ma ogromny związek z naszym zdrowiem. Im więcej zanieczyszczeń, tym nasz organizm jest w gorszym stanie. Zbyt długie przebywanie w takim środowisku zacznie mieć stopniowo coraz gorszy wpływ na nasze samopoczucie. Nie należy tego odwlekać i ignorować, trzeba z tym po prostu walczyć. Wszelkiego rodzaju choroby biorą się głównie z toksyn, których wielu z nas nie jest nawet świadomych. Można w tym celu przeprowadzić różne badania i przekonać się na własne oczy, co zanieczyszczone środowisko czyni z naszym organizmem. Można tez oczywiście czemuś takiemu zapobiec… dzisiejsza technologia robi coraz to większe postępy, z których czasami naprawdę warto skorzystać.

Zanieczyszczenia… mogłoby się wydawać, że nie istnieją, bo przecież ich nie widać. Niestety jednak nie wszystko mus być widoczne, aby stwierdzić, czy w ogóle jest. Dzisiaj niestety żyjemy w takich czasach, że musimy się przygotować na to, iż wszędzie, gdzie pójdziemy będziemy mieli do czynienia z zanieczyszczonym środowiskiem. A dlaczego? Technologia poszła do przodu, możemy jej wiele zawdzięczać, ale wszystko ma niestety też swoje złe strony, a główną wadą tego właśnie postępu jest zabrudzone środowisko. Fabryki i ogrom samochodów poruszających się po miejskich ścieżkach wytwarzają bardzo dużo spalin i innych pierwiastków, które niekoniecznie mają dobry wpływ na nasz organizm. Wielu mieszkańców dużych miast i tych mniejszych, jak np. Babice już się z tym pogodziło, a to błąd, bo należy z tym walczyć i robić wszystko, aby zachować odpowiedni poziom własnego zdrowia. Jakie są na to sposoby? Dzisiaj wszystko jest możliwe, wystarczy tylko stworzyć sobie odpowiednie środowisko…

Czym jest wentylacja mechaniczna?

Na dzisiejszym rynku mamy dostęp do wielu rozmaitych rzeczy, które w różny sposób ułatwiają, bądź poprawiają jakość naszego życia. Bardzo dobrym rozwiązaniem na wiele problemów okazała się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Jest to system, który umożliwia nam wymianę powietrza. Pozbywamy się w ten sposób starego i wymieniamy je na nowe, przefiltrowane. Dzięki wentylacji mechanicznej jesteśmy w stanie wiele zyskać. Nie dość, że wprowadzimy świeżość do naszego domu, to mamy też szansę, by zaoszczędzić, a jak? Rekuperacja daje możliwość odzysku ciepła. Jest to spowodowane głównie tym, że możemy odpuścić sobie wiele elementów w domu, które przyczyniają się do ogrzewania. Nie będziemy musieli już otwierać okien, ani wyposażać domu w dodatkowe nawiewniki, inne wentylatory, czy dodatkowe kominy. Możemy ograniczyć wszystko do minimum.

Wentylacja mechaniczna- wszystko pod kontrolą!

Urządzenie to daje możliwość kontrolowania siły przepływu powietrza, więc sami decydujemy z jaką intensywnością będzie działało. Oczywiście korzyści z wentylacji mechanicznej nie występują tylko zimą, mamy je również latem, bo to właśnie dzięki tej instalacji jesteśmy w stanie wprowadzić do domu przyjemny, chłodny powiew, wtedy kiedy na zewnątrz panują ogromne upały. System wentylacji mechanicznej pozwala nam także pozbyć się nieproszonych gości w postaci much, komarów, czy innych latających nieprzyjaciół, właśnie przez to, że nie mamy konieczności otwierania okien.

Jeżeli chcesz odmienić swoje życie i mieć większy wpływ na własne zdrowie zainwestuj w wentylację mechaniczną. Zachęcamy Cię do tego, abyś zapoznał się z nasza ofertą na stronie. Zapraszamy, Babice czekają!

Montaż rekuperacji w domu – Babice

Bardzo dobrym przykładem i znakomitym odkryciem jest dzisiaj rekuperacja powietrza. To właśnie ona może sprawić, że zaczniemy wreszcie oddychać świeżym powietrzem i nie będziemy musieli przy tym nawet wychodzić z własnego domu. Wszystko jest jak na wyciągnięcie ręki. Rekuperator to pewnego rodzaju filtr, który pozbywa się zanieczyszczonego powietrza i chwyta z zewnątrz nowe, dodatkowo je filtrując. Dzięki temu zmniejszamy ilość kurzu i roztoczy w domu, za co nasz organizm będzie nam bardzo wdzięczny. Inwestycja w rekuperacje to także ogromna oszczędność na ogrzewaniu, bo możemy zrezygnować z różnych dodatkowych elementów, czy innych wentylatorów, a nawet i dodatkowych kominów. Nie będziemy mieli także konieczności otwierać okien. Rekuperację najlepiej zaplanować już na samym początku, wtedy będziemy wiedzieli z czego możemy zrezygnować i zaoszczędzimy w ten sposób sporo pieniędzy. Cały montaż rekuperacji powinien odbyć się w trakcie prac wykończeniowych, ale tak naprawdę nie ma większego znaczenia, czy zrobimy to na samym początku remontu, czy na końcu. Nie potrzeba też wiele czasu na to, by mieć takie udogodnienie we własnym domu. Pod okiem najlepszych fachowców jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie cieszyć się tym urządzeniem. Będziemy mieli też możliwość samodzielnej regulacji siły przepływu powietrza.

Rekuperacja - nasza oferta Babice

Jako firma jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczność wentylacji mechanicznej. Jesteśmy pewni, że poczujesz dużą różnicę i wreszcie będzie Ci dane zadbać o swoje zdrowie. Pozwalając sobie na rekuperację powietrza, dajesz tym samym szanse własnemu organizmowi na to, by odetchnął wreszcie świeżością. Nie zwlekaj- Babice zapraszają!

510 810 150
Bezpłatna wycena