Rekuperacja Milanówek

Rekuperacja powietrza domu w Twoim rodzinnym mieście

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Twoje dzieci źle znoszą codzienność i każdego dnia na ich twarzy widać przemęczenie i ospałość? Coś takiego może mieć związek ze zwyczajnym niedotlenieniem. Na pewno zadajesz sobie także pytanie: Jak to możliwe? Przecież moje dzieci większość czasu spędzają na powietrzu. Tutaj rodzi się z kolei pytanie, które my chcemy zadać Tobie: „Czy to powietrze jest czyste?” Dzisiaj spotykamy się z wieloma problemami, a jednym z nich jest oczywiście zanieczyszczona atmosfera, która ma po prostu zły wpływ na nasz organizm. Nie uchronimy się przed tym nawet we własnym domu, bo powietrze dostaje się drzwiami i oknami…
Na to wszystko jest jednak bardzo proste i skuteczne rozwiązanie, które nosi nazwę- rekuperacja powietrza. Każdy mieszkaniec Milanówka może pozwolić sobie na takie udogodnienie, wystarczy tylko chcieć. Więcej odpowie Ci dalsza część artykułu.

Obecnie istnieje wiele sposobów na to, aby zadbać o własne zdrowie. Jest to właściwie obowiązek dnia codziennego, a to dlatego, że mamy do czynienia z ogromem zanieczyszczeń, które wręcz katują nasz organizm każdego dnia. Wszystko wisi w powietrzu i dostaje się przez nasze drogi oddechowe do samego środka… niezależnie od tego, czy jesteśmy mieszkańcami małych miast, takich, jak Milanówek, czy tych większych. Należy jednak pamiętać, że nie tylko w nas samych gromadzą się toksyny, to wszystko, nawet bez zaproszenia, każdego dnia, niczym intruz wdziera się do naszych domów. Niepozorne… niewidzialne zanieczyszczenia, potrafią zrobić szkody głównie wtedy, kiedy nie jesteśmy ich nawet świadomi. Dlatego, trzeba wziąć broń we własne ręce i walczyć o swoje! Takim zabezpieczeniem, może dziś dla wielu okazać się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która jest gwarancją na to, że wreszcie zaczniemy zdrowo oddychać…

Odzyskiwanie ciepła za pomocą wentylacji mechanicznej

Należy także wspomnieć o tym, że dzięki takiej instalacji pozbędziemy się nie tylko szkodliwych związków z otoczenia, ale i będziemy mieli możliwość, by zaoszczędzić na ogrzewaniu. Taka opcja sprawdza się zwłaszcza w zimową porę roku, kiedy to ciepło jest wręcz pożądane. Możemy więc… pozwolić sobie na brak konieczności otwierania okien. Każdy użytkownik rekuperatora ma też do niego dostęp, więc będzie w stanie samodzielnie ustalać siłę przepływu powietrza, które dzięki odpowiednim filtrom jest oczyszczane.
Mamy bowiem dwie drogi. Pierwsza (ta brudna) jest odpowiedzialna za pozbywanie się brudnego powietrza i wypompowuje je na zewnątrz, poprzez oddzielne przewody instalacji. Druga (ta czysta) pobiera świeże powietrze i dodatkowo je oczyszcza. Należy też wspomnieć, że jakiekolwiek przykrości związane z nieprzyjemnymi zapachami także znikną. Będziecie mogli także puścić w niepamięć zaparowaną kuchnię po gotowaniu, jak i łazienkę po kąpieli. Wentylacja mechaniczna ma w sobie same zalety, które na pewno będziesz w stanie zauważyć od razu.

Milanówek – wentylacja mechaniczna… oddychaj lasem

Cała wentylacja może zostać także wzbogacona w różne, dodatkowe wspomagacze, takie, jak zapachowe odświeżacze powietrza. Będziesz mógł wtedy poczuć się tak, jakbyś spędzał czas na łonie natury. Istnieje także możliwość zamontowania dodatkowych nawiewników, które sprawią, że cały system będzie jeszcze bardziej wydajny.
Mieszkasz w Milanówku i szukasz dla siebie, oraz swojej rodziny idealnych rozwiązań?
Poznaj naszą bogatą ofertę, którą znajdziesz na stronie. Nasi profesjonalni fachowcy czekają na kolejne wyzwania, które być może dasz im właśnie Ty. Zapraszamy!

Rekuperacja - pokonaj zanieczyszczenia we własnym domu!

Takie urządzenie pozwala na stały dostęp do czystego powietrza. Możesz to osiągnąć nawet nie wychodząc z domu. Powietrze, które występuje na zewnątrz… w pierwszej kolejności przechodzi przez rekuperator, którego zadaniem jest jego oczyszczenie. Wszystko to dzieje się za pomocą filtrów, które usuwają wszelkie zanieczyszczenia. Tak więc brudne powietrze zostaje wyrzucane na zewnątrz, a czyste jest rozprowadzane po każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci też na sporą oszczędność… zwłaszcza zimą, gdyż nie będziesz musiał już przepłacać za ogrzewanie. Rekuperacja powietrza sprawdza się także w innych sytuacjach. Odświeży ona bowiem cały dom i… nie będziesz już musiał walczyć z zaparowaną łazienką i zapachami po gotowaniu, które zazwyczaj długo unoszą się w powietrzu. Latem z kolei będziesz mógł zapomnieć o irytujących owadach, a to dlatego, że dzięki takiej wentylacji nie musisz otwierać nawet okien.
Coraz więcej domów i miast, takich jak Milanówek uderza w nowoczesność i energooszczędność. Należy bowiem walczyć o własne zdrowie, a skoro mamy takie możliwości, to dlaczego by z nich nie skorzystać?

Montaż rekuperacji w Milanówku

Chcesz na zawsze pożegnać się z bezsennością i zacząć wreszcie oddychać pełną piersią? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: „Tak”… my również damy Ci swoje „tak”, poprzez które będziesz mógł skorzystać z naszych usług montażu rekuperacji. Oferta, którą chcemy przed Tobą odsłonić, jest dostępna na stronie internetowej. Jest wiele rozwiązań umożliwiających zainstalowanie wentylacji mechanicznej. Wybierz takie, które będzie najodpowiedniejsze, a jeśli nie masz wiedzy na ten temat, pomożemy Ci, jak najlepiej potrafimy. Zapraszamy do Milanówka!

510 810 150
Bezpłatna wycena