Rekuperacja Błonie

Czy od jakiegoś czasu męczy Cię złe samopoczucie?

A może masz problemy z bezsennością i często chorujesz? Jeżeli tak właśnie jest, ten moment jest najbardziej odpowiedni do tego, byś zastanowił się dlaczego. Chcemy przybliżyć Ci dziś odpowiedzi na te wszystkie pytania, a może i nawet odpowiedzieć. Zaczniemy oczywiście od tego, że wszystkie te nieprzyjemności dotyczą środowiska, przez które jesteś otaczany. Chodzi tutaj głównie o powietrze, które jest niestety zanieczyszczone, na co ma wpływ wiele różnych czynników, których nie jesteśmy w stanie samodzielnie wyeliminować. Takie sytuacje zachęcają do czegoś, co pomoże nam w tych wszystkich problemach. Dzisiaj mamy dostęp do technologii na naprawdę wysokim poziomie, dlatego właściwie każdy może sięgnąć po takie udogodnienie, jakiego potrzebuje. Bardzo przydatnym urządzeniem w dzisiejszych czasach jest rekuperator, który być może okaże się odpowiedzią na wszystkie zawiłości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do dalszej części artykułu.

Mieszkasz w domu jednorodzinnym w Błoniach, cieszysz się spokojem i relaksem, ale wciąż czegoś Ci brakuje? Często bywa tak, że nawet nie wiemy, co to jest, bo odpowiedź na to wszystko jest gdzieś ukryta. Takie sytuacje są idealne do tego, by zastanowić się dokładnie nad własnym życiem, nad tym, czy aby na pewno wszystko robimy dobrze, czy nasze samopoczucie jest na odpowiednim poziomie. Wiele osób, gdy dotrze właśnie do tego momentu zaczyna się głębiej zastanawiać nad tym, co je otacza. Na złe samopoczucie może bowiem składać się wiele różnych czynników. Jedni czują się senni, inni zaś mają dolegliwości w postaci częstego bólu głowy, jeszcze inni czują po prostu rozdrażnienie, którego nie mogą w żaden sposób pokonać. Wiele z tych zagadnień może być częściowo zakorzenionych gdzieś w naszej psychice… jednak warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, w jakim środowisku jest nam dane przebywać. Teraz mamy do czynienia z różnego typu zanieczyszczeniami, którymi wyściełana jest nasza planeta. Ciężko to zatrzymać, bądź całkowicie się pozbyć tych niedogodności, ale nie ma rzeczy niemożliwych! Skąd u nas ta pewność? Czytaj dalej a się dowiesz.

Rekuperacja ciepła w Twoim otoczeniu

Czym właściwie jest rekuperacja ciepła? Jeżeli jeszcze tego nie wiesz… nie przejmuj się. Jesteśmy po to, by Ci o tym opowiedzieć. Coś takiego to nic innego, jak filtrowane powietrze i pozbywanie się zarazków, kurzy, wirusów i bakterii połączone z odzyskiwniem energii cieplnej z usuwanego powietrza.. Ogromna ich ilość może być przyczyną wielu chorób i złego samopoczucia. Tam gdzie nie ma czystego przepływu powietrza, wszystkie bakterie i zarazki mają idealne pole do popisu i bez skrupułów atakują nasz organizm i zabierają z niego wszystko, czego potrzebujemy. Nie należy się jednak poddawać. Wystarczy pokazać, kto tu rządzi, bo organizm i całe ciało należy do nas. Jak się do tego zabrać? Nie trzeba wiele...

Rekuperacja powietrza w domu

Aby rozwinąć dalszą myśl chcemy dotrzeć do sedna i pokazać Ci, do czego rekuperacja jest zdolna. Nie musisz już jechać do lasu, czy nad morze, by oddychać świeżym powietrzem. Możesz zapewnić sobie to wszystko we własnym domu. Wystarczy tylko, że zamontujesz rekuperator. Taka instalacja daje wiele możliwości. Poza przefiltrowanym powietrzem będziesz mógł zaoszczędzić zimą na ogrzewaniu, bo wiąże się to także z odzyskiem ciepła. Latem zaś nie będziesz musiał zmagać się z nieproszonymi gośćmi w postaci much, komarów i innego skrzydlatego robactwa, gdyż nie będziesz musiał nawet otwierać okien. Rekuperacja powietrza korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie. Montaż rekuperacji wiąże się oczywiście z kosztami, ale w przyszłości to wszystko Ci się zwróci. Zaopatrz się już dziś w system rekuperacji, w tym celu chcemy zaprosić Cię do Błonia. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zadbaj o swoje zdrowie!

Rekuperacja powietrza a zdrowie

Każda osoba, stąpająca po ziemi nie będzie dobrze się czuła w zanieczyszczonym środowisku, gdyż ma to związek naszym samopoczuciem, a wiadomo, że wszyscy chcemy czuć się po prostu dobrze, bo coś takiego ułatwia nam całą egzystencję. Aby móc zdrowo żyć… warto jest w tym celu pozwolić sobie na wymianę powietrza, która możemy osiągnąć dzięki rekuperatorowi. Na czym to dokładnie polega? Nie chodzi tutaj o coś skomplikowanego… co trzeba wyjaśniać w kilkunastu etapach. Rekuperacja to nic innego, jak filtrowanie powietrza, pozbywanie się z niego wszelkich toksyn… to świeżość dla naszego umysłu i ciała, o którą warto jest się czasami postarać. Zdrowie powinno być dla nas wszystkich najważniejsze, a wraz z rekuperacją możemy osiągnąć wszystko, trzeba tylko chcieć!

Rekuperacja powietrza w domu lekarstwem na wszystko

Jeżeli posiadacie dom jednorodzinny… macie rodzinę i dzieci, warto jest zapewnić wszystkim Twoim bliskim jak najlepsze warunki, dzięki którym polepszy się jakość ich życia a także i Twoja. Wystarczy tylko, że zainstalujesz w swoim domu rekuperator powietrza. Nie tylko wprowadzisz do domu świeżość do każdego pomieszczenia, ale pozbędziesz się także nieproszonych gości w postaci owadów… a jeżeli posiadasz dużą rodzinę, będziecie mogli w ten sposób zaoszczędzić na ogrzewaniu. Wraz z wentylacją mechaniczną wszystko staje się piękniejsze. Zachęcamy gorąco do tego, abyś w tym celu zapoznał się z nasza ofertą. Zapraszamy do Błoni!

"Generalne zasady wentylacji z rekuperacją."

Pomieszczenia dzielą się na tzw "czyste", "brudne" i "tranzytowe"

Pomieszczenia "czyste" to te, do których nawiewane jest powietrze - sypialnie, pokój dzienny, jadalnia, gabinet itp.

Pomieszczenia "brudne" to te, z których wywiewamy zużyte powietrze - kuchnie, łazienki, korytarze, pralnie, garderoby, pomieszczenia gospodarcze itp.:

Pomieszczenia "tranzytowe" to te, gdzie nie nawiewamy ani nie wywiewamy powietrza. Powietrze z pomieszczń "czystych" migruje fo "brudnych": właśnie przez te pomieszczenia "tranzytowe", przy okazji wentylując je,

Dla budynków użyteczności publicznej są dokładne normy okreśłające ile powietrza musi być nawiewanegoi i wywiewanego, W budynkach jednorodzinnych przepisy są bardziek liberalne. Mowa jest tylko, iż w pokojach gdzie stale przebywają osobym trzena nawiać minimum 20m3/h na 1 osobę w danym pomieszczeniu. Wywiewy są nieco bardziej szczegółowe opisane: kuchnia z kuchenką gazową to min 70m3/h, z kuchenką elektryczną to min, 50 m3/h, łazienka 50m3/h, pomieszczenie gospodarcze bez okna min 15m3/h, jeżeli ma okno to nie ma potrzeby wywiewać z niego powietrza,

Garaż musi mieć wentylację grawitacyjną, podobnie kotłownia z kotłem z otwartą komorą spalania,

Bywają pomieszczenia zarówno z nawiewem jak i wywiewem, Salon z aneksem kuchennym czy kuchnia z jadalnią.

510 810 150
Bezpłatna wycena