ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja domu powietrza: montaż- Warszawa

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Warszawie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.
Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Wiele domów w dzisiejszych czasach jest projektowanych w taki sposób, aby domownikom żyło się jak najlepiej. Każdy bowiem marzy o przytulnym domu, bądź mieszkaniu, w którym zimą będzie ciepło, a latem przyniesie chłodną ulgę. Bardzo ważne jest też zachowanie w domu świeżego powietrza, bo dzięki temu nasze samopoczucie będzie o wiele lepsze, a umysł wypełnią trzeźwe myśli. Nie będziemy czuli też wiecznego zmęczenia a podejście do życia zostanie wypełnione przez optymizm, który jest w dzisiejszych czasach potrzebny każdemu. Coś takiego możemy osiągnąć przy pomocy rekuperacji powietrza. Na czym to polega i czym właściwie jest? Przeczytaj dalszą część tego artykułu, a na pewno się dowiesz.


Rekuperacja powietrza w Twoim domu

 

Rekuperacja powietrza dostarcza do domu świeże powietrze, które zostało w odpowiedni sposób przefiltrowane, więc domy, które są w nią zaopatrzone mają zupełnie inny klimat. Posiadając wentylację mechaniczną możesz być pewien, że Twoje bezsenne noce dobiegną końca. Wszystko to, możesz osiągnąć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy tylko, że zapoznasz się z naszą ofertą. Pozwól nam odmienić Twoje życie. Coś takiego, to jedynie zmiany na lepsze, a skoro technologia poszła już tak do przodu... dlaczego by jej na to nie pozwolić? Nasze usługi mają szeroki zasięg, dlatego możesz z nich skorzystać mieszkając w Warszawie.


Montaż rekuperacji

 

Aby móc dokonać montażu rekuperacji, trzeba dowiedzieć się najpierw, czym jest rekuperator. Chodzi tutaj oczywiście o urządzenie, które występuje także pod inną nazwą – centralna wentylacja z odzyskiem ciepła. Takie urządzenie potrzebuje zasilania elektrycznego, by mogło w pełni działać. Rekuperator umożliwia nawiewanie i wyciąganie powietrza z różnych pomieszczeń, które zostały objęte systemem wentylacyjnym. Jeżeli został właściwie zamontowany umożliwia także odzyskiwanie ciepła.
Zamontowanie wspomnianego urządzenia robi się na samym końcu, wtedy, kiedy w domu zostały dokończone wszystkie prace wykończeniowe. Taki montaż można podzielić na trzy etapy:

  • wykonanie instalacji instalacji wentylacji – prawidłowe dopasowanie przewodów wentylacyjnych.
  • stworzenie punktów nawiewnych i wywiewnych.
  • dopasowanie instalacji do odpowiedniego sterownika.

 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi na to, aby i w Twoim domu powstało takie technologiczne arcydzieło. Wielu użytkowników rekuperatora może potwierdzić prawdziwość naszych słów. Jesteśmy przekonani, że i Ty będziesz zadowolony. Zapraszamy do Warszawy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS