ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła - Skierniewice

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Skierniewicach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając  w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Dzisiaj… większość posiadaczy domów chce prowadzić zdrowszy tryb życia. Wiadomo, że wiele czynników ma na to wpływ. Należy zwrócić uwagę na prawidłowe odżywanie się, aktywność fizyczną, czy też na wystarczającą ilość wypoczynku. Zastosowanie tego wszystkiego zazwyczaj się sprawdza, ale czy w stu procentach? Czasami nawet nie zastanawiamy się nad tym, czy czegoś nie pominęliśmy, a może okazać się to tak bardzo istotne… chcemy tutaj wspomnieć oczywiście o tym, że wiele zarazków i zanieczyszczeń znajduje się w powietrzu, które nas otacza i to właśnie one mają bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie. Można się jednak pozbyć i tego, bo wszystko jest przecież możliwe! Technologia w obecnych czasach bardzo się poprawiła, dlatego każdy jest w stanie, zmienić  swoje życie, na wiele różnych sposobów. Jednym takim i to w dodatku dość skutecznym jest oczywiście wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, w którą możesz zaopatrzyć swój dom. Jeżeli mieszkasz w Skierniewicach, czy w innym mieście Polski także możesz ją mieć, wystarczy tylko chcieć!


Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

 

Istnieje wiele różnych typów wentylacji, my natomiast chcemy skupić się na wentylacji mechanicznej, którą nosi też inną nazwę- rekuperacja. Taki system sprawia, że pomieszczenia są wypełniane przez czyste powietrze, a to zanieczyszczone jest po prostu usuwane. To wszystko ma oczywiście swój związek z ekologią  i dodatkowo możemy mieć całkowitą kontrolę  nad intensywnością takiej wentylacji i będzie Ci nawet dane sterować ilością wymienianego powietrza. Tak niewiele potrzeba, by zyskać tak wiele możliwości|!


Wentylacja mechaniczna – warta każdych pieniędzy

 

O tym, że rekuperacja jest ekologicznym rozwiązaniem już wiecie, więc teraz czas, aby poznać rodzaje takiego systemu, bo chyba każdy chce wiedzieć, co ma do wyboru. Wyróżniamy trzy główne typy rekuperacji:

  • krzyżowa
  • przeciwprądowa
  • obrotowa

 

Każda z tych form instalacji pozwoli nam odzyskać ciepło, co wiąże się oczywiście z oszczędnością na ogrzewaniu, oraz dodatkowo będzie filtrowała nasze powietrze. Wiadomo też, że takie udogodnienie będzie wymagało konkretnego nakładu pieniędzy i odpowiedniej przestrzeni, ale jeżeli postawimy na jakość, możemy mieć pewność, że ów urządzenie nas nie zawiedzie.  
Mechaniczna wentylacja zapewni nam zdrowszy tryb życia, bo wprowadzimy do niego świeżości, więc możemy z tego czerpać tylko i wyłącznie korzyści. Jeżeli będziesz potrzebował bardziej szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami- zapraszamy do Skierniewic!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS