ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła- Łowicz

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Łowiczu, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Ciężko dzisiaj ciężko jest sobie wyobrazić zdrowe życie. Oczywiście, co niektórzy tego przestrzegają i starają się robić wszystko tak, aby żyć jak najlepiej, jednak czasami nawet pomimo tych starań trzeba liczyć się z tym, że nasze środowisko nie należy do czystych. Teraz coraz to częściej mamy do czynienia z różnego rodzaju zanieczyszczeniami, które pochodzą od fabryk i przemysłu. Ciężko jest się przed tym bronić i nasz organizm jest wtedy wystawiony na trudną próbę, niemożliwą do przejścia bez odpowiedniego „pomocnika”. Zapewne wielu z was słyszało już o rekuperacji, lecz… być może niewielu ma pojęcie, cóż to właściwie jest. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czytaj dalej.

 

Wentylacja mechaniczna

 

Pomocnikiem, o jakim mówiliśmy wcześniej jest oczywiście wentylacja mechaniczna. To właśnie ona ma za zadanie oczyścić powietrze, przez które jesteśmy otoczeni i sprawić, aby nasz organizm mógł wreszcie odetchnąć świeżością. Działa to w ten sposób, że wszelkie zanieczyszczenia są po prostu usuwane. Następuje wtedy wymiana starego powietrza, po której nowe jest filtrowane i wpuszczane do pomieszczeń w domu, w jakich od razu zapanuje przyjemna świeżość.

 

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

 

Taka wentylacja ma jeszcze inne zastosowania. Jednym z nich jest to, że można bardzo dobrze zaoszczędzić na ogrzewaniu. Przydaje się to szczególnie zimną. Jeśli zaś chodzi o lato, to także nic straconego, bo dzięki wentylacji mechanicznej możemy wpuścić do domu nieco chłodnego powiewu, który przyniesie nam ulgę. Dodatkowo, jeśli mamy w posiadaniu rekuperator powietrza nie będziemy musieli otwierać okien. Dzięki temu żadne insekty nie dostaną się do naszego domu i będziemy mogli spokojnie spać, bez obaw przed gryzącymi komarami. Nasza firma ma w swojej ofercie takie właśnie urządzenie. Dokonujemy profesjonalnego montażu, który nie trwa wcale długo. W razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem można skorzystać z naszego serwisu, więc nie musisz o nic się martwić. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami, a my powiemy Ci, co dalej. Daj sobie szansę na lepsze życie i poprawę zdrowia. Dzięki rekuperacji wiele problemów po prostu znika i to w mgnieniu oka. Pomożesz w ten sposób nie tylko sobie ale i własnej rodzinie, która będzie Ci w przyszłości za to wdzięczna.

Skontaktuj się z nami już dziś. Możesz nasz znaleźć nie tylko w Łowiczu, ale i w innych miastach Polski. Jesteśmy gotowi na to, by udzielić pomocy. Czekamy na Ciebie i zapraszamy!

 

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS