ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja domu powietrza- Babice

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Babicach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Zanieczyszczenia atmosfery to największy wróg dla człowieka, jaki dzisiaj istnieje? A dlaczego? Niby tego aż tak nie widać, ale to wszystko ma ogromny związek z naszym zdrowiem. Im więcej zanieczyszczeń, tym nasz organizm jest w gorszym stanie. Zbyt długie przebywanie w takim środowisku zacznie mieć stopniowo coraz gorszy wpływ na nasze samopoczucie. Nie należy tego odwlekać i ignorować, trzeba z tym po prostu walczyć. Wszelkiego rodzaju choroby biorą się głównie z toksyn, których wielu z nas nie jest nawet świadomych. Można w tym celu przeprowadzić różne badania i przekonać się na własne oczy, co zanieczyszczone środowisko czyni z naszym organizmem. Można tez oczywiście czemuś takiemu zapobiec… dzisiejsza technologia robi coraz to większe postępy, z których czasami naprawdę warto skorzystać.

 

Montaż rekuperacji w domu – Babice

 

Bardzo dobrym przykładem i znakomitym odkryciem jest dzisiaj rekuperacja powietrza. To właśnie ona może sprawić, że zaczniemy wreszcie oddychać świeżym powietrzem i nie będziemy musieli przy tym nawet wychodzić z własnego domu. Wszystko jest jak na wyciągnięcie ręki. Rekuperator to pewnego rodzaju filtr, który pozbywa się zanieczyszczonego powietrza i chwyta z zewnątrz nowe, dodatkowo je filtrując. Dzięki temu zmniejszamy ilość kurzu i roztoczy w domu, za co nasz organizm będzie nam bardzo wdzięczny. Inwestycja w rekuperacje to także ogromna oszczędność na ogrzewaniu, bo możemy zrezygnować z różnych dodatkowych elementów, czy innych wentylatorów, a nawet i dodatkowych kominów. Nie będziemy mieli także konieczności otwierać okien. Rekuperację najlepiej zaplanować już na samym początku, wtedy będziemy wiedzieli z czego możemy zrezygnować i zaoszczędzimy w ten sposób sporo pieniędzy. Cały montaż rekuperacji powinien odbyć się w trakcie prac wykończeniowych, ale tak naprawdę nie ma większego znaczenia, czy zrobimy to na samym początku remontu, czy na końcu. Nie potrzeba też wiele czasu na to, by mieć takie udogodnienie we własnym domu. Pod okiem najlepszych fachowców jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie cieszyć się tym urządzeniem. Będziemy mieli też możliwość samodzielnej regulacji siły przepływu powietrza.

 

Rekuperacja- nasza oferta Babice

 

Jako firma jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczność wentylacji mechanicznej. Jesteśmy pewni, że poczujesz dużą różnicę i wreszcie będzie Ci dane zadbać o swoje zdrowie. Pozwalając sobie na rekuperację powietrza, dajesz tym samym szanse własnemu organizmowi na to, by odetchnął wreszcie świeżością. Nie zwlekaj- Babice zapraszają!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS