ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła- Babice

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Babicach, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.


Zanieczyszczenia… mogłoby się wydawać, że nie istnieją, bo przecież ich nie widać. Niestety jednak nie wszystko mus być widoczne, aby stwierdzić, czy w ogóle jest. Dzisiaj niestety żyjemy w takich czasach, że musimy się przygotować na to, iż wszędzie, gdzie pójdziemy będziemy mieli do czynienia z zanieczyszczonym środowiskiem. A dlaczego? Technologia poszła do przodu, możemy jej wiele zawdzięczać, ale wszystko ma niestety też swoje złe strony, a główną wadą tego właśnie postępu jest zabrudzone środowisko. Fabryki i ogrom samochodów poruszających się po miejskich ścieżkach wytwarzają bardzo dużo spalin i innych pierwiastków, które niekoniecznie mają dobry wpływ na nasz organizm. Wielu mieszkańców dużych miast  i tych mniejszych, jak np. Babice już się z tym pogodziło, a to błąd, bo należy z tym walczyć i robić wszystko, aby zachować odpowiedni poziom własnego zdrowia. Jakie są na to sposoby? Dzisiaj wszystko jest możliwe, wystarczy tylko stworzyć sobie odpowiednie środowisko…

 

Czym jest wentylacja mechaniczna?

 

Na dzisiejszym rynku mamy dostęp do wielu rozmaitych rzeczy, które w różny sposób ułatwiają, bądź poprawiają jakość naszego życia. Bardzo dobrym rozwiązaniem na wiele problemów okazała się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Jest to system, który umożliwia nam wymianę powietrza. Pozbywamy się w ten sposób starego i wymieniamy je na nowe, przefiltrowane. Dzięki wentylacji mechanicznej jesteśmy w stanie wiele zyskać. Nie dość, że wprowadzimy świeżość do naszego domu, to mamy też szansę, by zaoszczędzić, a jak? Rekuperacja daje możliwość odzysku ciepła. Jest to spowodowane głównie tym, że możemy odpuścić sobie wiele elementów w domu, które przyczyniają się do ogrzewania. Nie będziemy musieli już otwierać okien, ani wyposażać domu w dodatkowe nawiewniki, inne wentylatory, czy dodatkowe kominy. Możemy ograniczyć wszystko do minimum.

 

Wentylacja mechaniczna- wszystko pod kontrolą!

 

Urządzenie to daje możliwość kontrolowania siły przepływu powietrza, więc sami decydujemy z jaką intensywnością będzie działało. Oczywiście korzyści z wentylacji mechanicznej nie występują tylko zimą, mamy je również latem, bo to właśnie dzięki tej instalacji jesteśmy w stanie wprowadzić do domu przyjemny, chłodny powiew, wtedy kiedy na zewnątrz panują ogromne upały. System wentylacji mechanicznej pozwala nam także pozbyć się nieproszonych gości w postaci much, komarów, czy innych latających nieprzyjaciół, właśnie przez to, że nie mamy konieczności otwierania okien.

Jeżeli chcesz odmienić swoje życie i mieć większy wpływ na własne zdrowie zainwestuj w wentylację mechaniczną. Zachęcamy Cię do tego, abyś zapoznał się z nasza ofertą na stronie. Zapraszamy, Babice czekają!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS