ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Piaseczno

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Piasecznie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Jesień… to czas w którym wielu z nas stara się zaoszczędzić jak najwięcej ciepła.  Sposoby na to są różne. Jedni zatykają gazetami i pakułami ciągi wentylacyjne, inni zaś przykrywają czymś okna. A dlaczego…? Bo mamy tutaj do czynienia z niemiłosiernym chłodem, który zaczyna dopiero wdzierać się do naszego domu niczym nieproszony gość. Na pewno dla żadnej osoby coś takiego nie jest wygodne, a już na pewno nie można zaliczyć tego, do czegoś bezpiecznego. Warto w takiej sytuacji wymienić wentylację grawitacyjną na tą nieco lepszą- mechaniczną. Nie ma jakiś ogromnych ograniczeń, co do montażu takiego systemu, bo każdy mieszkaniec Polski może sobie na coś takiego pozwolić. Coś takiego jest możliwe również w Piasecznie, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią firmę, która będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Wentylacja mechaniczna a grawitacyjna

 

Wiele polskich domów jest wyposażonych w wentylację grawitacyjną, co z każdą chwilką okazuje się rozwiązaniem, które powoli wychodzi już z mody. Znacznie prostszym i bardziej skutecznym rozwiązaniem jest wentylacja mechaniczna. Zainstalowanie takiego systemu wywiewnego  opiera się głównie na wentylatorach, bądź rekuperatorze.  Ma to za zadanie wypychać i nawiewać powietrze, dzięki czemu będziemy w stanie odzyskać energię cieplną z powietrza, które zostało wywiane. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest uwzględnienie takiej instalacji na etapie projektu budynku. Poprzez to będziemy w stanie sporo zaoszczędzić.
Oszczędność ogrzewania jest bardzo ważna, a szczególnie w kiedy przychodzą chłodniejsze dni.
Dzięki wentylacji mechanicznej nie będziecie musieli już więcej kombinować i próbować zatrzymać ciepłe powietrze domowymi sposobami. Możecie te starania odłożyć po prostu na bok i cieszyć się przyjemnym ciepłem we własnym domu.
Nie myślcie też, że korzyści z rekuperacji płyną tylko i wyłącznie zimą. Latem także możecie się nimi nacieszyć w postaci chłodnego powietrza przynoszącego nam ulgę w upalne dni.

 

Wentylacja mechaniczna – rozwiązaniem na wszystko

 

Jeżeli masz potrzebę utrzymania ciepła we własnym domu i sprawieniu przyjemności własnej rodzinie, nie powinieneś zwlekać z taką instalacją. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła to szereg samych zalet, z których naprawdę warto skorzystać. Szukając czegoś takiego dla siebie, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, która z całym montażem upora się w bardzo krótkim czasie. Będziesz miał w swoim domu dostęp do świeżego i czystego powietrza nim się obejrzysz. Piaseczno zaprasza!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS