ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Wyszogród

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Wyszogrodzie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Podążając za nowymi trendami… wielu z nas robi to po to, aby dopasować się do wszystkich zmian, bądź też dlatego, aby polepszyć swoje warunki życiowe. Jest wiele możliwości, z których wystarczy czasami tylko skorzystać. Wszystko zależy od tego, czego właściwie oczekujemy od technologii. Jedni poszukują ideału, który pomorze pomorze zaprowadzić i czystość, a jeszcze inni zaopatrują się w narzędzia, które będą ogromnym ułatwieniem podczas pracy w kuchni. Trafiają się także osoby, dla których bardzo ważne jest sprawienie tego, co najlepsze nie tylko sobie, ale i własnej rodzinie. Nie potrzeba tak naprawdę wiele, aby komuś żyło się lepiej. Idealnym przykładem w tej kwestii jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, na którą mogą pozwolić sobie wszyscy mieszkańcy Wyszogrodu. Wystarczy tylko zapoznać się nieco dokładniej z naszą ofertą na stronie.

 

Wyszogród: Odzyskiwanie ciepła przy pomocy wentylacji mechanicznej

 

Jeżeli tylko najdzie kogoś taka ochota… dzisiaj możliwe jest stworzenie energooszczędnego azylu. Zapewni to przede wszystkim cieplejszy dom i możliwość odzyskania ciepła aż od 60 do 70% .
Domownicy, którzy będą korzystać z rekuperacji odczują we wszystkich pomieszczeniach domu rześkie powietrze i taką lekkość a dlaczego? Dzisiaj budynki w różnych miastach Polski, jak np. Wyszogród, działają w taki sposób, że nawet sam materiał, z którego stworzono konstrukcje, może wywołać szereg zanieczyszczeń, stanowiących obciążenie dla powietrza. Do tego dochodzą wszelkiego rodzaju instalacje, oraz to, co napływa do domu z zewnątrz. Swój udział w tym ma jeszcze zbyt mocna szczelność budynków, co powoduje skraplanie się powietrza, wilgoć, oraz zaduch, a nasz dom można wtedy porównać do termosu, w którym jest ciepło, lecz nie wpływa to korzystnie na nas i na zdrowie naszej rodziny.

 

Z czego składa się rekuperator?

 

To urządzenie jest sercem całej instalacji, to od niego zależy wszystko, co ważne. Dzięki niemu będziemy w stanie odzyskać ciepło, które znajduje się w wywiewanym powietrzu. Jest wiele rodzajów takiego wymiennika i za cały ten proces pozyskiwaniem czystego powietrza stoi konstrukcja rekuperacji. Standardowy rekuperator składa się z blachy ocynkowanej, filtrów kieszeniowych, przeciwprądowego wymiennika ciepła, izolującego materiału z wełny mineralnej i wszelkich wentylatorów. Każdy może właściwie wybrać takie urządzenie, jakie będzie mu wygodne. Można też wzbogacić je w wiele dodatków, takich jak np. odświeżacz powietrza, który dodatkowo będzie rozsiewał przyjemny zapach w domu. Możesz mieć to wszystko w każdej chwili- zapraszamy!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS