ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Montaż rekuperacji powietrza najlepszy dla Twojego domu – Wyszogród

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Wyszogrodzie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Dzisiaj rozwiązania można znaleźć dosłownie na wszystko. A jak? Po pierwsze- trzeba po prostu tego chcieć, a po drugie- trzeba mieć odpowiedni zastrzyk gotówki, by w ogóle móc sobie na pewne rzeczy pozwolić. Wiele jest płaszczyzn, na które warto zwracać uwagę, jeśli chodzi o polepszenie warunków w domu. Jednym, bardzo sensownym przykładem dziś okazuje się montaż rekuperacji powietrza. Coraz więcej Polaków decyduje się na taki krok, bo jest to jedna z niewielu okazja na to by poprawić zdrowie i jakość życia jednocześnie.  Wiele miast daje takie możliwości, dlatego nawet, jeśli mieszkasz w Wyszogrodzie, także będziesz miał ogrom możliwości. Taka decyzja jest warta wszystkich przemyśleń, więc może i na Ciebie przyszła właśnie taka pora?

 

Wyszogród: rekuperacja powietrza- to działa!

 

Instalacja, do której tak namawiamy potrafi zdziałać prawdziwe cuda, które zadziałają tyko i wyłącznie na korzyść domownika. Główną zaletą tego mechanizmu jest to, że będziemy mogli sporo zaoszczędzić, co jest związane z odzyskiwaniem ciepła. Takie rozwiązane jest bardzo przydatne, a zwłaszcza wtedy, kiedy mamy do czynienia z chłodnymi dniami. Zaparowane okna, lustra i ściany to już przeszłość, do której nie będziesz musiał już nigdy wracać. Rekuperacja wpływa także bardzo korzystnie na samopoczucie alergika, gdyż usuwa nadmiar toksyn i kurzu z domowego zacisza. Pożegnaj też bezsenność… bo świeże i czystością przepełnione powietrze pozwoli Ci wreszcie na dobry sen.

 

Na czym polega rekuperacja powietrza?

 

Polega ona głównie na odzyskiwaniu ciepła, pochodzącego z powietrza, które zostało już zużyte. Sama zaś świeżość i rześkie powietrze jest nabywana z zewnątrz i filtrowana. Cienkie ścianki rekuperatora pozwalają na wymieszanie się powietrza. Wszystko zależy też od regulacji, jaką sam możesz ustawiać. Dzięki temu nie będziesz miał konieczności do tego, aby dodatkowo wietrzyć mieszkanie, gdyż nie musisz nawet otwierać okien.

 

Proces i przebieg wentylacji mechanicznej

 

1.  Czerpanie i zasysanie powietrza z zewnątrz i wpuszczanie go do centrali wentylacyjnej i przepuszczanie przez filtry
2. Wyciąganie w identycznym czasie zużytego powietrza z łazienki, garderoby, kuchni i toalet, które jest dostarczane do kanałów wentylatora. Wydobywane jest tutaj ciepło, które przekazują przepływ ciepła do powietrza świeżego. Ochłodzone wydostaje się na zewnątrz przez wyrzutnię.
3. Rozprowadzenie ciepłego i oczyszczonego powietrza po pomieszczeniach w budynku.
4. Powietrze wywiewane i nawiewane jest takie samo ilościowo.

 

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS