ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – Brwinów

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Brwinowie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój w celu wykonania bezpłatnej wyceny usługi, lub telefon 510 810 150 w celu sprecyzowania szczegółów oferty.

 

Zima z każdą chwilą daje się nam we znaki w wielu miejscach Polski. Co prawda śnieg jeszcze nas nie zaszczycił, ale coraz częściej, nawet w takich mniejszych miastach, jak Brwinów, możemy mieć do czynienia ze zmianami temperatur w powietrzu, a nie zawsze wpływa to korzystnie na nasz organizm, a dlaczego? Wiąże się to oczywiście z licznymi zachorowaniami i epidemiami, jakie bardzo często nas atakują. W tym wszystkim ma także swój udział niewłaściwa wentylacja. Jeżeli dom jest źle wietrzony, bądź nie zachodzą w nim w ogóle żadne procesy wietrzenia, musimy mieć świadomość tego, że w takiej sytuacji, wszystkie wirusy, które przynieśliśmy z zewnątrz, będą nieustannie krążyć po każdym pomieszczeniu, próbując zainfekować pozostałych mieszkańców.
Nie trzeba się jednak załamywać, bo chcemy przedstawić Wam coś, co rozwieje wszystkie tego typu problemy. A mianowicie… chodzi tutaj o wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, która w wielu przypadkach okazuje się naprawdę trafnym rozwiązaniem.

 

Jedna wentylacja w jednym domu!

 

Należy wciąć pod uwagę także fakt, iż dzięki właśnie takiemu wynalazkowi… możemy pozwolić sobie wydajniejsze życie, a dlaczego? Będziemy bowiem mieć przy sobie nieustannie towarzysza, jakim jest zdrowie, a ono przecież jest najważniejsze prawda? Wszystko to możemy osiągnąć za sprawą jednej wentylacji, która poprzez rekuperator rozprowadza po naszym domu świeże i oczyszczone powietrze. Wszelkie wirusy, bakterie, a nawet kurz, znikną w mgnieniu oka, a Ty dodatkowo zauważysz, że zaoszczędziłeś. Pojawia się więc pytanie… jak? Jest tutaj mowa oczywiście o zaoszczędzeniu na ogrzewaniu. Korzystając z rekuperacji sam ustalasz siłę przepływu powietrza. Możesz także obejść się bez dodatkowych wentylatorów i nawiewników. Na pewno wielu z was zgodzi się z tym, że zima, to pora roku, w której dużo pieniędzy przeznaczamy właśnie na ogrzewanie...a  dzieje się tak dlatego, że bardzo często zapominamy zakręcić kaloryfer i otwieramy okno, albo wietrzymy pomieszczenia, a następnie sprawiamy, aby w domu bardzo szybko zagościło ciepło, co wiąże się oczywiście z włączaniem większej mocy grzania.
Wentylacja, o której dziś opowiadamy sprawi, że nie będzie konieczne nawet otwieranie okien. Pozbędą się także Państwo zaparowanych okien po kąpieli, czy też gotowaniu… a wilgoć, która wdarła się nieproszona do waszego domu zniknie tak szybko, jak się pojawiła

 

Brwinów – otwarty na nowe możliwości

 

W celu uzyskania maksymalnego komfortu zachęcamy i Ciebie do tego, byś sięgnął po wentylację mechaniczną. Nasza firma pokaże Ci najlepsze strony tej instalacji, dlatego nie zwlekaj – zapraszamy do Brwinowa!

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS