ZDROWY I NOWOCZESNY DOM
WENTYLACJA MECHANICZNAZ REKUPERACJĄ POWIETRZA
SPRAWDZ OFERTĘ
Rekuperacja a klimatyzacja Ożarów Mazowiecki

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, zwana rekuperacją w Kampinosie, więcej istotnych szczegółów znajdziecie państwo klikając w poniższy link, gdzie przygotowaliśmy najistotniejsze zagadnienia w temacie świadomego i energooszczędnego pozyskiwania świeżego powietrza domu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do wysłania mailem z podstawowych informacji o budynku i ilości użytkowników, rzuty pomieszczeń i ich przekrój,

 

Rekuperacja a wentylacja.

Bardzo częśto mylone są ze sobą. Jedna i druga operują na powietrzu, jednak rekuoeracja to wymiana powietrza a klimatyzacja to kondycjonowanie powietrza w obiegu (prawie) zamkniętym. Rekuperacja nie jest klimatyzacją. Nie jest także ogrzewaniem. Rekuperacja to zrównoważona wentylacja nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła. System nawiewa świeże, przefiltrowane powietrze z zewnątrz, usuwając pełne dwutlenku węgla powietrze zużyte. Dodatkowo mylące może być to, iż poprzez zastosowanie modułów chłodzących bądź wymiennika ciepła (np. GWC) możemy dodatkowo chłodzić nawiewane powietrze w okresie letnim.

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
rekuperacjabcs@gmail.com
KONTAKT DO NAS